تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۴:۵۱:۵۲
کد مطلب : 55145
از سوی هیئت رزمندگان

همایش مدیران هیئات نوجوانان و جوانان عاشورایی در آبادان آغاز به کار کرد

همایش سه روزه مدیران هیئات نوجوانان و جوانان عاشورایی از صبح امروز با حضور مداحان و سخنرانان مکتب عاشورا در آبادان آغاز به کار کرد.

خبرگزاری فارس: همایش مدیران هیئات نوجوانان و جوانان عاشورایی در آبادان آغاز به کار کرد

به گزارش عصر آبادان، در همایش مدیران هیئات نوجوانان و جوانان عاشورایی از صبح امروز در سالن اجتماعات اردوگاه میثاق آبادان آغاز شد، مدیران هیئت‌های مذهبی سراسر کشور و شهر آبادان برای گرامی داشتن هر چه بهتر و صحیح‌تر فرهنگ عاشورا گرد هم آمدند.

در این همایش ابتدا پیرامون مقابله با جنگ نرم و ابزارهای جاسوسی دشمن برای انحراف جوانان بحث و تبادل نظر و تاکید شد که جوانان از ابزارهای دشمن و شبکه‌های تحت عنوان اجتماعی در گوشی‌های تلفن همراه دوری کنند.

سخنران دوم این مراسم دکتر حشمت‌الله قنبری از تحلیل‌گران تاریخ جهان اسلام بود که پیرامون فلسفه عاشورا با حاضران سخن گفت و افراط در مدح و عدم آگاهی را ابزاری در اختیار دشمنان شیعه خواند.

وی همچنین نقش هیئت‌ها را در زنده نگه داشتن یاد و خاطره عاشورا پررنگ خواند و خواستار شد: هیئت‌ها باید از خودنمایی دوری کنند و در راه خدا و جهاد فی سبیل‌الله عزاداری کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین همایش سراسری مدیران هیئت‌های نوجوانان و جوانان عاشورایی از صبح امروز در آبادان آغاز شد و به مدت سه روز در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در اردوگاه میثاق این شهرستان ادامه خواهد داشت.

منبع: فارس