تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۰:۱۶:۴۸
کد مطلب : 54768

همدلی ملی‌پوشان روی نیمکت +تصاویر

معمولا بازیکنان ایرانی خیلی طاقت نیمکت نشینی را ندارند. اعتراض به نیمکت نشینی چیزی است که بارها در فوتبال ایران دیده شده و بازیکنان تا در یک بازی روی نیمکت می نشینند سریع صدای‌شان در می‌آید و به نوعی اعتراض خود را به گوش سرمربیان و مدیران باشگاه می رسانند.

 اما در تیم ملی کارلوس کی روش از این خبرها نیست. بازیکنانی که در بیرون از زمین حضور دارند خودشان را جزوی از تیم می دانند و قلب شان برای تیم ملی کشورشان می تپد. این مساله کاملا در عکس های زیر مشخص است. از کادرفنی تیم ملی و مترجم کی روش گرفته تا بازیکنان تیم ملی همه با گل سردار آزمون همگی به هوا پریدند و به نوعی شادی شان را با بازیکنان داخل زمین قسمت کردند. این ها همه نشان می دهد که در تیم ملی کی روش برخلاف سایر تیم های ملی برای بازیکنان فرقی ندارد که چه کسی در زمین است و همه دوست دارند تیم ملی موفق باشد.

۴ عکس اول خوشحالی دستیاران و مترجم کی روش را به خوبی نشان می دهد. با گل سردار آزمون اوسیانو کوروز، علی کریمی، گاسپارت و آرین قاسمی، مترجم کی روش به هوا پریدند تا مشخص شود چقدر موفقیت تیم ملی برای شان مهم است. علی کریمی که به یکی از بازیکنان متعصب تیم ملی معروف بود، حالا نشان می دهد که به عنوان مربی هم به چیزی جز موفقیت تیم ملی فکر نمی کند.

اما تک عکس آخر صحنه زیبایی است از خوشحالی گل علیرضا جهانبخش و سوشا مکانی. بازیکنانی که بعد از گل ایران سر از پا نمی شناختند و به زمین بازی رفتند تا شادی خود را با سایر بازیکنان داخل زمین قسمت کنند. اگر خوشحالی سوشا مکانی را با اعتراض هایش به نیمکت نشینی در پرسپولیس مقایسه کنید متوجه می شوید که کی روش چه جوی را در تیم ملی درست کرده است.

منبع: ورزش سه