تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۰۴:۲۵
کد مطلب : 68708
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در گفتگو با رهیاب:

وزیر اطلاعات وقت گفتند که مهدی هاشمی ۱۲ اتهام دارد/فقط به اتهامات اقتصادی مهدی هاشمی رسیدگی شده است

عصر آبادان:محمدجواد کریمی‌قدوسی گفت:هنوز حکمی صادر نشده است اما با صدور حکم مردم قضاوت می کنند که این دادگاه چه دادگاهی بود آیا ملاک عدالت در این دادگاه رعایت شد یا خیر؟

 

محمدجواد کریمی‌قدوسی نماینده مردم مشهد و عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  در گفتگو با رهیاب در خصوص پرونده مهدی هاشمی اظهار داشت:هنوز حکمی صادر نشده است اما با صدور حکم مردم قضاوت می کنند که این دادگاه چه دادگاهی بود آیا ملاک عدالت در این دادگاه رعایت شد یا خیر؟

وی ادامه داد:آنچه که ما خبر داریم جای نگرانی دارد که نسبت به اتهامات مهدی هاشمی دادگاه حکم مناسبی ندهد خصوصا اتهامات امنیتی این آقا که به نحوی پس گرفته شده است و فقط به اتهامات اقتصادی وی رسیدگی شده است که منتظر صدور حکم است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی  تاکید کرد:جناب اقای مصلحی وزیر اطلاعات وقت در کمیسیون امنیت مجلس هشتم حضور پیدا کرد و در پاسخ به سوالی گفتند “مهدی هاشمی ۱۲ اتهام دارد” اما در این مرحله از دادگاه فقط ۳ تا از آنها رسیدگی شده است.

وی افزود:از این سه تا اتهام هم دو تا از آنها رفع  اثر شده است، ظاهرا اسناد به دلایلی پس گرفته شده است و فقط اتهام اقتصادی مانده است تا ببینیم حکم چه صادر می شود.

 

  1. حسین می‌گه:

    اللهم عجل لولیک الفرج