تاریخ انتشار خبر: ۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۶:۲۳
کد مطلب : 70296
حنظل عیدانی:

وضعیت فاضلاب آبادان نامناسب است

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان گفت: از استاندار خوزستان می خواهیم توجه ویژه ای را به فاضلاب این منطقه داشته باشد زیرا وضعیت فاضلاب آبادان اسفناک است.

حمید حنظل عیدانی شامگاه گذشته در جلسه شورای اسلامی شهر آبادان که در محل سالن اجتماعات این شورا برگزار شد، اظهار کرد: هتک حرمت به نبی مکرم اسلام (ص) را محکوم و انزجار خود را نسبت به این حرکت اسلام ستیز اعلام می کنیم.

وی در ادامه ضمن تبریک فرا رسیدن دهه فجر افزود: امید است تا در این دهه فرخنده بتوانیم شاهد این باشیم که اقدامات مطلوب و ارزشمندی را تقدیم مردم شهیدپرور آبادان کنیم.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان ادامه داد: در همین راستا مقرر شد تا روز دوشنبه به همراه اعضای شورا و شهردار آبادان از پروژه های اجرایی آبادان بازدید کنیم.

حنظل عیدانی با بیان اینکه نهضت آسفالت هم اکنون از سوی سازمان منطقه آزاد اروند در آبادان در حال اجرا است، تصریح کرد: امید است سازمان منطقه آزاد اروند برای رفع مشکلات فاضلاب این شهر نیز اقدامات لازم را انجام دهد.

وی وضعیت فاضلاب آبادان را اسفناک عنوان کرد و گفت: از مدیرکل آبفای خوزستان گله می کنیم که به رغم اینکه قول هایی برای پیگیری وضعیت اسفناک فاضلاب این شهرستان داده اند ولی این قول ها اجرایی نشده است همچنین در این خصوص از استاندار خوزستان می خواهیم توجه ویژه ای را به فاضلاب این منطقه داشته باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر آبادان با اشاره به پروژه های اجرایی شهرداری آبادان، تاکید کرد: از شهرداری آبادان انتظار داریم پروژه هایی را که در دستور کار خود قرار داده است با کیفیت بهتری انجام دهد تا شاهد دوباره کاری نباشیم. درآمدهایی که از طریق مردم حاصل می شود باید به شیوه بهتری اجرا شود.

عبدالرضا قاسمی، عضو شورای اسلامی شهر آبادان نیز در این جلسه اظهار کرد: موضوع فضای سبز یک سنت حسنه است.

وی در همین خصوص افزود: با توجه به اینکه درخت نخل دارای جایگاه خاصی در شهر آبادان بوده و بخشی از هویت این منطقه است امید می رود نسبت به آن توجه ویژه ای شود.

 

منبع: مهر