تاریخ انتشار خبر: ۳ , مرداد, ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۲:۴۱
کد مطلب : 120911

وضعیت ورزشگاه‌های اهواز و آبادان در آستانه فصل جدید لیگ برتر

روسای هیات‌های فوتبال خوزستان و آبادان با ابراز رضایت از شرایط فعلی ورزشگاه‌های غدیر اهواز و تختی آبادان، این دو ورزشگاه را آماده میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر کشور دانستند

روسای هیات‌های فوتبال خوزستان و آبادان با ابراز رضایت از شرایط فعلی ورزشگاه‌های غدیر اهواز و تختی آبادان، این دو ورزشگاه را آماده میزبانی از رقابت‌های لیگ برتر کشور دانستند.

برای اطلاع از وضعیت ورزشگاه‌های غدیر اهواز و تختی آبادان گفت‌وگویی با روسای هیات فوتبال خوزستان و آبادان انجام داده ایم که در ادامه می‌خوانید.

عبدالکاظم طالقانی، رییس هیات فوتبال خوزستان با بیان این که ورزشگاه غدیر اهواز از همه نظر آماده میزیانی از مسابقات لیگ برتر است، گفت: این ورزشگاه از نظر نور و سیستم برق هیچ مشکلی ندارد، ضمن این که درخواست داشته ایم که اینترنت ورزشگاه هم تقویت شود و در واقع هیچ مشکلی نیست.

وی در خصوص وضعیت زمین چمن ورزشگاه غدیر هم عنوان کرد: در حال حاضر زمین چمن این ورزشگاه وضعیت مطلوب و خیلی خوبی دارد و شرایطی که سال گذشته در چنین موقعی داشت را ندارد و این هم به خاطر نظارت کاملی است که بر کار پیمانکار داشتیم و توانستیم از خراب شدن زمین چمن جلوگیری کنیم.

رییس هیات فوتبال خوزستان بیان کرد: مسوولان فدراسیون نیز از ورزشگاه بازدید داشتند و شرایط آن مورد تاییدشان قرار گرفت. قرار است بازی تیم های استقلال خوزستان و فولاد در روزهای مختلف در این ورزشگاه برگزار شود که مشکلی نیست و ورزشگاه جوابگو است.

وی افزود: دستگاه های آب سردکن نیز در ورزشگاه موجود است، البته قرار است آب‌های معدنی هم در ورزشگاه به فروش برسد.

طالقانی در خصوص عدم برگزاری مسابقات لیگ برتر در ورزشگاه تختی اهواز نیز گفت: از نظر من این ورزشگاه هیچ مشکلی ندارد، جز چند مورد که ممکن است از نظر سازمان لیگ و دستگاه‌های نظارتی مشکل باشند. ولی فعلا ورزشگاه غدیر میزبان دیدارهای فولاد و استقلال خوزستان برابر حریفان‌شان است.

وی با بیان این که مشکلاتی که در ورزشگاه تختی اهواز است، در ورزشگاه‌های دیگر هم دیده‌ام، ادامه داد: فصل گذشته در دیداری که پرسپولیسی ها در این ورزشگاه داشتند، مشکلاتی پیش آمد که به نظر من، کمی بزرگنمایی صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، مظفر شاملی، رییس هیات فوتبال آبادان نیز در خصوص وضعیت ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی تیم نفت این شهر در لیگ برتر، به ایسنا گفت: زمین چمن ورزشگاه مناسب است و مسوولان فدراسیون هم بازدید داشتند و کم و کاستی‌ها را برآورد کردند و ما هم در حال کار کردن روی موارد هستیم.

وی افزود: بیشتر بحث روی نور ورزشگاه بود که قرار است تا قبل از دیدار با تراکتورسازی که در هفته دوم میزبان این تیم هستیم، این مشکل برطرف شود. از دیگر موارد هم حل مشکل جایگاه تماشاگران بود، چرا که یک ضلع ورزشگاه صندلی ندارد ولی پیمانکار تعهد داده است که صندلی‌ها نصب شوند.

رییس هیات فوتبال آبادان بیان کرد: نیمکت ذخیره‌ها نیز از جنس فایبرگلاس بود و قرار است به چرمی تبدیل شوند که این کار به زودی انجام خواهد شد.

وی در خصوص خدمات‌دهی به تماشاگران نیز عنوان کرد: در چهار ضلع ورشگاه دستگاه های آب‌سردکن همراه با آب تصفیه‌کن موجود است، ضمن این که آب معدنی هم در ورزشگاه به فروش خواهد رسید.

شاملی گفت: زمانی که در لیگ یک بودیم، خیلی تماشاگر به ورزشگاه نمی‌آمد ولی با توجه به لیگ برتری شدن تیم، به طور حتم تماشاگر بیشتری به ورزشگاه خواهد آمد. در حال حاضر هم شرایط ایده‌آل نیست ولی مشکل خاصی هم نیست و کارها برای آماده‌سازی ورزشگاه در حال انجام شدن است.

عضو علی‌البدل هیات مدیره باشگاه نفت آبادان در خصوص وضعیت این تیم نیز عنوان کرد: بازی‌ها باید انجام شوند تا عیار تیم مشخص شود. چهار بازی ابتدایی تیم خیلی سخت است ولی ان‌شاءالله بتوانیم با یاری خدا و همت بازیکنان، این دیدارها را پست سر بگذاریم. عشق مردم آبادان این تیم است و با نفت آبادان زندگی می‌کنند و از نان شب هم برای‌شان واجب‌تر است.

مرجع / ایسنا