تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۲۰:۰۵:۴۲
کد مطلب : 65403
فرمانده ناجا در یادواره شهدای در اهواز:

وقتی بصیرت نباشد آن ها که شجاعت دارند خوارج می شوند/ایران خنثی کننده فتنه های بزرگ در منطقه است

سردار اسماعیل احمدی مقدم گفت: ایران خنثی کننده فتنه های بزرگ در منطقه است وقتی دیگر کشورها منتظر سقوط بغداد نشستند و هیچ مداخله ای نکردند وقتی ورق برگشت و تکفیری ها شکست خوردند این کشورها یک حضور نمادینی در عراق پیدا کردند راهبردی را به عنوان مهار داعش در پیش گرفتند نه برنامه ای برای اینکه داعش نابود شود.

 

 

 

به گزارش  عصر آبادان ،  ،سردار اسماعیل احمدی مقدم در سفر به استان خوزستان در یادواره شهدای سه ماهه اول جنگ اظهار داشت:در فتنه ها حق و باطل درهم آمیخته می شوند و امتحانات سخت تر وپیچیده تر است.

وی ادامه داد:راه گذر از میدان تهاجم فرهنگی ، فتنه های سیاسی و توطئه های دشمن پیروی از ولایت است.

سردار اسماعیل احمدی مقدم تاکید کرد:بی بصیرتی موجب می شود حتی کسانی که آماده ند جان خود را بدهند به صف تکفیری ها بپیوندند و جانشان را در مسیر مکتب انحراف بدهند.

وی ادامه داد:وقتی بصیرت نباشد آنها که شجاعت دارند خوارج می شوند فقط روحیه فداکاری و شجاعت کافی نیست تشخیص بسیار اهمیت دارد.

فرمانده ناجا گفت: چطور می شود کسانی به جای اینکه با دشمن آشکار مسلمانان مبارزه کنند از خود صهیونیست ها حمایت مالی و نظامی می گیرند؟ بصیرت واقعی در سایه ولایت شدنی است و تنها راه نجات از فتنه ها همین ولایت رسول خدا و اهل بیت و فقهاست.

وی افزود:سال ۵۸ در فتنه ای که در خوزستان به وجود آمد من اینجا بودم خرمشهر تقریبا دست فتنه گران افتاد و تنها مقری که در خرمشهر باقی ماند شهربانی بود و از شهر دفاع کردند و آنجا نقطه ای بود که بر فتنه آن روز غلبه کردیم.

سردار احمی مقدم خاطر نشان ساخت:بیش از ۵۰۰ شهید نیروی انتظامی در استان خوزستان گواهی بر حضور قاطع همکاران ما در دفاع مقدس است.

وی در پایان گفت: ایران خنثی کننده فتنه های بزرگ در منطقه است وقتی دیگر کشورها منتظر سقوط بغداد نشستند و هیچ مداخله ای نکردند وقتی ورق برگشت و تکفیری ها شکست خوردند این کشورها یک حضور نمادینی در عراق پیدا کردند راهبردی را به عنوان مهار داعش در پیش گرفتند نه برنامه ای برای اینکه داعش نابود شود.

منبع: رهیاب