تاریخ انتشار خبر: ۱۹ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۰۲:۰۵:۳۲
کد مطلب : 113543

پاسخ روناک یونسی به حواشی اخیرش +عکس

روناک یونسی، تازه ترین پست اینستاگرام خود را در پاسخ به شایعاتی اختصاص داد که این روزها بگوش می رسد.

روناک یونسی، بازیگر پاسخ روناک یونسی به حواشی اخیرش +عکسروناک یونسی بازیگر زن سینما و تلویزیون ایران، به تمام حواشی چند روز اخیر پیرامون پیوستن خود به شبکه جم پاسخ داد.
وی نوشت: باز هم شایعه!!!! دوستان عزیز من هیچ گونه همکارى با شبکه جم نداشتم و نخواهم داشت این تشابه اسمى است و بنده در ایران مشغول بازى در سریال اسپیرین می باشم اون عزیزانى که از بیکارى دنبال ساختن حواشى براى هنرمندان هستند باید خدمتشون عرض کنم تیرتون به سنگ خورده عزیزان من ((مردم اگر بدانند در قبرها چه می گذرد یک گناه هم نمی کنند.)) حضرت علی (ع).

 

 


گفتنی است؛ هفته گذشته فیلم “ماگنولیا” از شبکه Gem TV روی آنتن رفت که در تیتراژ پایانی نام چکامه چمن ماه با عنوان طراح صحنه و لباس و نام روناک یونسی به عنوان دستیار لباس به چشم خورد. پس از حضور بازیگرانی چون چکامه چمن ماه، رابعه اسکویی، بهارک صالح نیا و … مهدی مظلومی کارگردان سریال‌های «کمرندها را ببندیم»، «بدون شرح» و … که به شبکه جم پیوسته اند، نام روناک یونسی بازیگر سریال‌های «رستگاران»، «گل‌های گرمسیری» و … در تیتراژ فیلم «ماگنولیا» آن هم با عنوان دستیار طراح لباس عجیب به نظر می‌رسد. یونسی در مصاحبه ای گفته بود از طریق صفحات مجازی خود اطلاع رسانی میکنم و این پست را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.