تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۳:۴۹
کد مطلب : 76210

پایان مسابقات بسکتبال بانوان جوان خوزستان

رقابت​های قهرمانی بسکتبال بانوان جوان خوزستان با ایستادن هیات آبادان در جایگاه نخست به پایان رسید.

معصومه ادهمی، نایب‌رییس هیات بسکتبال استان اظهارکرد: این مسابقات از ۱۳ اسفندماه به مدت سه روز به میزبانی آبادان برگزار شد.

وی با بیان این‌که پنج تیم در این مسابقات حضور داشتند، گفت: تیم​های پالایش نفت آبادان، هیات آبادان، تربیت‌بدنی ماهشهر، پارسه رامهرمز و تربیت‌بدنی خرمشهر در این رقابت​ها به مصاف یکدیگر رفتند.

نایب‌رییس هیات بسکتبال خوزستان عنوان‌کرد: در پایان این مسابقات پس از قهرمانی هیات آبادان، تربیت‌بدنی ماهشهر در جایگاه دوم قرار گرفت و پالایش نفت آبادان سوم شد.

وی بیان‌کرد: سطح مسابقات بسیار خوب بود ولی متاسفانه آقایان با بانوان در جهت اعزام تیم​ها همکاری ندارند و این در حالی است که مسابقات آقایان با ۱۸ تا ۲۰ تیم برگزار می​شود ولی از مسابقات ما استقبالی صورت نمی​گیرد.

ادهمی ادامه‌داد: شرکت​ها و ادارات ورزش و جوانان شهرستان​ها با توجه به مشکل کمبود پول در مسابقات شرکت نمی​کنند و این در حالی است که بعد انتظار دارند خانم​ها پا به پای آقایان مقام کسب کنند. با این شرایط تیم پالایش نفت آبادان توانست از لیگ برتر B کشور به لیگ برتر A کشور برسد.

وی در پایان گفت: به هر حال ما با تمام این سختی​ها در حال کار کردن هستیم ولی انتظار داریم که اسپانسر داشته باشیم و از تیم​های​مان حمایت مالی شود.

مرجع / ایسنا