تاریخ انتشار خبر: ۸ , آبان, ۱۳۹۵ | ۲۱:۴۱:۳۱
کد مطلب : 125836
مدیرحوزه علمیه دزفول خبر داد؛

پایان تحصن علما، طلاب و مردم دزفول در پی ارسال پیام آیت الله موسوی جزایری

پس از پیگیری ها و انتشار اخبار تحصن اعتراض آمیز علما، طلاب و مردم دزفول علیه گستاخ فرق ضاله صوفیه و بی توجهی برخی مسئولین، این تحصن ۱۸ ساعته که از بعد از ظهر دیروز آغاز شده بود با وساطت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به پایان رسید.

به نقل از “دزفول امروز”، پس از پیگیری ها و انتشار اخبار تحصن اعتراض آمیز علما، طلاب و مردم دزفول علیه گستاخ فرق ضاله صوفیه و بی توجهی برخی مسئولین، این تحصن ۱۸ ساعته که از بعد از ظهر دیروز آغاز شده بود با وساطت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان به پایان رسید.

مدیر حوزه علمیه آیت الله قاضی دزفولی ضمن اعلام خبر فوق گفت: حضرت آیت الله العظمی سیدمحمدعلی موسوی جزایری ضمن تشکر از این حرکت انقلابی، در پیامی که توسط حجت الاسلام بهرام پور مدیر حوزه های علمیه استان به ما ابلاغ گردید از مدیران حوزه های علمیه دزفول خواست این تحصن را با حضور در نماز جمعه پایان دهند و در صورت عدم پایبندی مسئولین به تعهدات خود در مهلت تعیین شده، تحرکات طلاب و نیروهای حزب الهی وارد مرحله ی جدیدی خواهد شد.

حجت الاسلام کیانی افزود: امام جمعه ی اهواز بیان داشت نمایندگانی برای بررسی موضوع و اهمال های صورت گرفته به دزفول می فرستد و تا به نتیجه رسیدن مطالبات، مسائل را پیگیری می نماید.

وی در پایان تاکید کرد: تمامی تحصن کنندگان با فرمان آیت الله جزایری تحصن را پایان داده و درنمازجمعه شرکت جستند و تا ۱۵روز آینده منتظر خواهند ماند.

قابل ذکر است در نمایشگاه هفته ی دفاع مقدس ناحیه مقاومت بسیج دزفول، تعدادی از اعضای یکی از فرق ضاله ی صوفیه با حمله به غرفه ی فرهنگی فرقه شناسی و پاسخگویی به مسائل شرعی، به روحانیون حاضر در غرفه  هتک حرمت نموده و ضمن درگیری فیزیکی با متولیان نمایشگاه به کتب و دیگر اقلام موجود در آن خسارتی وارد نمودند.