تاریخ انتشار خبر: ۱۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۲۲:۵۸:۴۸
کد مطلب : 72058
فرجام یک سرشکستگی بزرگ؛

پدری که به خاطر انتشار عکس برهنه دخترش خودکشی کرد

لوردانا چیرو” مدل اهل رومانی یک برند معروف با نام “پلی بوی” که خود را برای عکس های این مجله برهنه کرده بود، موجب خودکشی پدرش شد.

“لوردانا چیرو” مدل اهل رومانی یک برند معروف با نام “پلی بوی” که خود را برای عکس های این مجله برهنه کرده بود، موجب خودکشی پدرش شد.

 

این دختر ۲۵ ساله به دنبال مرگ پدر خود که تنها چند ماه پس از انتشار اولین عکس های برهنه اش اتفاق افتاد، بسیار افسرده است.

 

“چیرو” ۲۵ ساله می گوید: او بعد از دیدن عکس ها دیگر با من صحبت نمی کرد. پدرم از کار من بسیار ناراحت بود و خود را عذاب می داد.

 

او ادامه داد: زمانی که پدرم متوجه شد چه کاری انجام داده ام، خود را از بقیه مردم جدا کرد و دیگر با کسی رفت و آمد نمی کرد. همچنین او تلاش می کرد تا من را نیز از بقیه خانواده جدا کند. من گمان می کردم او فقط از کار من عصبی و ناراحت است، اما هرگز انتظار این را نداشتم که پدرم دست به خودکشی بزند.

 

با وجود این،” چیرو” بعد از چند ماه از شروع کارش به عنوان مدل مجله “پلی بوی” تلاش کرد تا از پدرش دلجویی کند و می خواست با او آشتی کند، اما در همین زمان خبر رسید که او خود را در خانه اش حلق آویز کرده است.

 

“چیرو” می گوید: پدرم در حالی کشف شد که خود را از یک میله بلند در زیرزمین تاریک خانه دار زده و به طرز وحشتناکی مرده بود.

 

او هنوز از مرگ پدرش شوکه است، چرا که حتی یک یادداشت خداحافظی هم برایش باقی نگذاشته است.

همه همسایه های پدرش می گویند که او این اواخر، قبل از مرگش بشاش و خنده رو شده بود. در حالی که این رفتارخوب پدرش تنها راز پنهانی بود برای قصد خودکشی که در سرش می پروراند.

 

“چیرو” اظهار داشت: من و پدر قبل از شروع کارم به عنوان یک مدل، رابطه بسیار صمیمانه ای با یکدیگر داشتیم و تقریبا هرروز ساعت ها از طریق تلفن صحبت می کردیم، اما ناگهان تمام این صمیمیت ها بعد از انتشارعکس های برهنه ام و دعواهای ما با یکدیگر نابود شد.

 

او در پایان گفت: مرگ او برای من بسیار دردآوراست و از اینکه کار من آنقدر باعث رنج و عذاب او شده که خودکشی را تنها راه حل خود دانسته است، احساس پشیمانی و اندوه می کنم.

 

 

به‎روزها