تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۵:۵۰:۴۰
کد مطلب : 65257

پرونده فساد پسر ملکه به کجا رسید؟

نام بیل کلینتون بیش از ۲۰ مرتبه در ایمیل بانکدار آمریکایی که متهم به دست داشتن در پرونده سوءاستفاده جنسی پسر ملکه انگلیس است، دیده شده است.

نام بیل کلینتون بیش از ۲۰ مرتبه در ایمیل بانکدار آمریکایی که متهم به دست داشتن در پرونده سوءاستفاده جنسی پسر ملکه انگلیس است، دیده شده است.

به نقل از واشنگتن تایمز، مقاماتی که درحال بررسی پرونده جفری اپستین، بانکدار آمریکایی و ارتباط وی با برده‌داری جنسی پسر ملکه انگلیس از یک دختر نوجوان هستند به مدارک جالبی دست یافته‌اند که از آن جمله می‌توان به  رد و بدل شدن ۲۱ تماس تلفنی و ایمیل بیل کلینتون، رئیس‌جمهور سابق آمریکا و داگ بند، مشاور شخصی وی با این بانکدار آمریکایی اشاره کرد.

با توجه به مدارکی که در دادگاه ارائه شد فایل این تماس‌ها در  ایمیل اپستین یافت شد. اپستین ۶۱ ساله در سال ۲۰۰۸ نیز به جرم آزار جنسی دختران زیر سن قانونی در فلوریدا محکوم شد.

اپستین به روابط خود با افراد مشهور و قدرتمند ادامه داد و حتی پس از زندان نیز این ارتباطات با برخی از این افراد قطع نشد که از آن جمله می‌توان به  شاهزاده اندرو، فرزند ملکه انگلیس اشاره کرد که اخیرا به سوءاستفاده جنسی از ویرجینیا رابرت در زمانی که تنها ۱۷ سال سن داشت متهم شده است.

هرچند کلینتون از سال ۲۰۰۵ و اندکی پس از بازداشت اپستین به جرم آزار جنسی ارتباط خود را با وی قطع کرد اما پیش از آن و در سال‌های بین ۲۰۰۲ تا ۲۰۰۵ کلینتون سفرهای مشترک زیادی را به همراه اپستین و جت شخصی وی تجربه کرد.

ویرجینیا رابرت اعلام کرده در دوران نوجوانی به‌عنوان برده جنسی مورد سوء استفاده قرار گرفته و از همین رو در دادگاه از شاهزاده اندرو به‌عنوان یکی از افرادی که وی را مورد سوء استفاده جنسی قرار داده نام برده است. این زن که به دادگاهی در فلوریدا مراجعه کرده بود اعلام کرد یک بانکدار آمریکایی با نام جفری اپستین وی را در اختیار افراد پولدار و دوستان قدرتمندش قرار داده است.

منبع: تسنیم