تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , آبان, ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۰:۰۷
کد مطلب : 103677

پسر ۱۱ ساله قربانی انتقام پدر کینه جو شد

پدر ۳۳ ساله آبادانی در حرکتی عجیب برای انتقام از باجناقش فرزند ۱۱ ساله خود را ربود تا این مرد را به جرم آدم‌ربایی روانه زندان کند. عجیب اینکه پدر آدم‌ربا خیلی سریع آزاد شده است

پدر ۳۳ ساله آبادانی در حرکتی عجیب برای انتقام از باجناقش فرزند ۱۱ ساله خود را ربود تا این مرد را به جرم آدم‌ربایی روانه زندان کند. عجیب اینکه پدر آدم‌ربا خیلی سریع آزاد شده است.

ساعت ۴ روز پنجشنبه گذشته اسد پدر نوجوان ۱۱ ساله با مراجعه به اداره پلیس در منطقه کوی ولیعصر آبادان ادعا کرد پسرش علی هنگام رفتن به مدرسه علامه قاضی طباطبایی به طرز مرموزی ربوده شده و به خانه برنگشته است.

این مرد که سعی داشت خود را بسیار نگران و آشفته حال نشان دهد به مأموران گفت: فرزندم را هرچه سریع‌تر نجات بدهید می‌ترسم بلایی به سرش بیاورند. مأموران جست‌وجوهایی را برای یافتن ردی از پسربچه آغاز کردند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته اطراف مدرسه و مسیر رفت و آمد پسربچه جست‌وجوهای خود را برای یافتن ردی از او پی گرفتند.

در جریان این تحقیقات بازجویی‌هایی از تمامی بستگان و افراد فامیل صورت گرفت و با پیشرفت و بررسی‌های انجام شده احتمال آدم‌ربایی لحظه به لحظه از سوی مأموران پلیس کم‌رنگ‌تر شد تا اینکه برای مأموران روشن شد که اسد پدر پسر ۱۱ ساله ربوده شده با باجناقش مشکل مالی داشته و در تمام مدت سعی می‌کرد به مأموران القا کند که باجناقش می‌تواند نخستین مظنون در ربوده شدن پسرش باشد. کینه‌توزی اسد نسبت به باجناقش شک مأموران پلیس و کارآگاهان را برانگیخت و آنها با زیرنظر گرفتن اسد و کنترل تلفن همراه وی پس از ۵ روز موفق شدند علی کوچولو را در خانه یکی از بستگان اسد در ماهشهر پیدا کنند.

پس از پیدا شدن «علی» روشن شد که اسد برای انتقام از باجناق خود طوری وانمود کرده که پسرش ربوده شده اما خود او فرزندش را به جای مدرسه به خانه یکی از اقوامش در ماهشهر منتقل کرده و از آنها خواسته برای چند روزی از علی نگهداری کنند. با وجودی که اعضای خانواده بسیار بی‌تاب علی کوچولو بودند، اسد (پدر علی) بدون توجه به عواقب این تصمیم انتقامجویانه قصد داشت هر طور شده باجناقش را به عنوان رباینده پسربچه جلوه دهد و به اقرار خودش به خاطر مشکلات مالی‌شان این گونه از او انتقام بگیرد.

به این ترتیب پرونده اسد به دلیل فریب مراجع قضایی و انتظامی به شعبه بازپرسی آبادان ارجاع داده شده و علی نیز به آغوش گرم مادرش بازگشته است.

مرجع / تابناک