تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۲:۱۹
کد مطلب : 49569
فرماندار ویژه آبادان:

پلیس در برقراری نظم و امنیت کارنامه درخشانی دارد

فرماندار ویژه آبادان گفت: پلیس در برقراری نظم و امنیت در جامعه کارنامه درخشانی دارد.

خبرگزاری فارس: پلیس در برقراری نظم و امنیت کارنامه درخشانی دارد

به گزارش عصر آبادان، عزیزالله شهبازی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی اظهار کرد: عظمت و اقتدار امروز ایران اسلامی را مرهون ایثار و جان فشانی نیروهای پرتلاش نظامی و انتظامی هستیم.

وی بیان کرد: پیروزی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس علیه رژیم بعثی و مدافعان استکباری‌اش به واسطه دلاوری رزمندگان اسلام و ایثار شهدا به دست آمد.

فرماندار ویژه آبادان با اشاره به تعامل پلیس با مردم تصریح کرد: نیروی انتظامی از نظر تنوع فعالیت‌هایی که در راستای تامین امنیت جامعه اسلامی بر عهده دارد و میزان تعاملش با مردم با هیچ یک از دستگاه‌ها دیگر قابل مقایسه نیست.

معاون استاندار خوزستان با تاکید بر نقش و جایگاه مهم و ارزشمند در سطح جامعه یادآور شد: پلیس جمهوری اسلامی در انجام ماموریت‌ها و وظایف محوله به نحو درست و شایسته‌ای عمل کرده است.

شهبازی با بیان اینکه توسعه همه جانبه و پایدار تنها با ایجاد آرامش و امنیت در جامعه امکان‌پذیر است گفت: جامعه با افزایش اقتدار نیروی انتظامی برای فرصت‌طلبان و مجرمان ناامن می‌شود و به این ترتیب مردم احساس امنیت بیشتری می‌کنند.

وی در پایان با تاکید بر لزوم همکاری مردم با نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت اجتماعی افزود: نیروی انتظامی همواره در کنار مردم بوده و برای موفقیت در برنامه‌ها نیازمند مشارکت و همکاری مستمر مردم است.

منبع: فارس