تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آذر, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۱:۰۱
کد مطلب : 57083

پلیس: سارق منزل را شناسایی کنید +تصاویر

پلیس از مردم درخواست تا با شناسایی سارق حرفه‌ای و خشن منزل آنان را در دستگیری این متهم فراری یاری کنند.

 پلیس از مردم درخواست تا با شناسایی سارق حرفه‌ای و خشن منزل آنان را در دستگیری این متهم فراری یاری کنند.

پلیس: سارق منزل را شناسایی کنید +تصاویر

در مورخه ۲۳ آبان ماه فردی با مراجعه به کلانتری ۱۱۸ ستارخان به مأمور اعلام کرد منزلش مورد سرقت قرار گرفته که در حین فرار ، سارق با وی درگیر شده و با تهدید سلاح سرد از محل متواری شده است .

پرونده در اداره هفدهم پلیس آگاهی :

با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت منزل” و به دستور شعبه سوم بازپرسی دادسرای ناحیه ۱۰ تهران ، پرونده جهت رسیدگی در اختیار اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

اظهارات مالباخته :

مالباخته پس از حضور در اداره هفدهم آگاهی ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : “حدودا ساعت ۱۵۰۰ هنگام مراجعت به منزل متوجه شدم فردی داخل منزل است ! ؛ این فرد به محض مشاهده بنده به سمت من حمله ور شد و در حالیکه یک قبضه چاقو به دست داشت از خانه خارج شد ؛ زمانیکه به وارسی وسایل داخل خانه پرداختم متوجه شدم طلا و جواهرات همسرم بهمراه چند سکه طلا  به ارزش تقریبی ۱۰ میلیون تومان به سرقت رفته است ” .

شناسایی تصویر متهم :

با مراجعه به محل وقوع سرقت واقع در منطقه طرشت – بلوار شهید صالحی کارآگاهان اطلاع پیدا کردند که در پارکینگ مجتمع مسکونی محل وقوع سرقت ، دوربین های مداربسته پیش بینی شده است ؛ بلافاصله تصاویر بدست آمده مورد بررسی قرار گرفت و تصویر سارق در حین ورود به مجتمع و همچنین در لحظه فرار مورد شناسایی قرار گرفت .

پلیس: سارق منزل را شناسایی کنید +تصاویر

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ ، با انتشار این خبر اعلام کرد : “با توجه به ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی هویت متهم ، دستور انتشار تصویر بدست آمده از سارق از سوی مقام محترم قضایی صادر شده ؛ لذا از کلیه شهروندان محترم که موفق به شناسایی هویت صاحب تصویر شدند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود در خصوص هویت ، مخفیگاه و یا محل های تردد این شخص از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۳۹۰ و ۵۱۰۵۵۳۹۲ در اختیار کارآگاهان اداره هفدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند ” .

منبع: باشگاه خبرنگاران