تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۸:۵۹:۱۸
کد مطلب : 23792
حواشی گفت و گوی تلوزیونی استاندار خوزستان:

پنج شنبه ها همچنان تعطیل است اما نه برای بانک ها/مجری سفارشی استانداری و تعارفات اداری برای استاندار!

استاندار خوزستان طبق وعده قبلی شب گذشته در بربرنامه افق روشن شبکه خوزستان حاضر شد و به سوالات این برنامه که مرتبط به استان خوزستان بود پاسخ داد گوشه هایی از برنامه افق روشن در زیر ارائه شده است.

استاندار خوزستان طبق وعده قبلی شب گذشته در بربرنامه افق روشن شبکه خوزستان حاضر شد و به سوالات این برنامه که مرتبط به استان خوزستان بود پاسخ داد گوشه هایی از برنامه افق روشن در زیر ارائه شده است.

 *استاندار خوزستان در پاسخ به سوال پیامکی یکی از بینندگان که از وی در خصوص احتمال تعطیلی بانکها وموسسات مالی در روز پنج شنبه پرسیده بود آب پاکی بر دستان کارمندان موسسات مالی ریخت و اعلام کردپنج شنبه ها همچنان تعطیل است ولی این تعطیلی شامل حال بانک ها و موسسات مالی نمی شود.

 

*مقتدایی خبرتردد خودروهای پلاک اروند تا فاصله ۱۲۰ کیلومتر را تائید کرد آن را به جبران برخی کاستی ها و سختی های استان در دوران دفاع مقدس و حال دانست. استاندار خوزستان اعلام کرد ابلاغ این مساله هم انجام شده است.

 

*بخش زیادی از گفتگوی استاندار خوزستان در شبکه استانی اختصاص به موضوع فاز۲هدفمندی یارانه ها داشت که مقتدایی همراه با مجری برنامه سعی در توضیح ثمرات هدفمندی و نتایج انصراف از دریافت یارانه داشتنددرخواست استاندار خوزستان در خصوص انصراف از دریاف یارانه و توجیه فاز دوم هدفمندی یارانه ها

 

*به نظر می رسید انتخاب مجری برنامه بیش از آنکه از طرف شبکه استانی باشد از طرف استانداری خوزستان بوده است ذکر خاطرات شرکت در جلسات استانداری و برنامه های ادارات و نوشابه هایی که مجری برای مقتدایی بازمی کرد برنامه را یک طرفه کرده بود و به قول فوتبالی ها مجری برنامه افق روشن که معلوم نیست کارمند استانداری است یا صداوسیما به سمت استاندار غش کرده بود شاید آنقدر که مجری از مقتدایی تمجید کرد هیچکس برای رئیس جمهور چنین مایه نگذاشته بود.

البته  استاندار باتجربه خوزستان توانایی های خود را در سال ها مدیریت خود نشان داده است و نیازی به تمجید های اینگونه ومستقیمی که بیشتر شبیه تعارفات کارمند و مدیر است ندارد

*استاندار خوزستان در بخشی از صحبت های خود از مهمانسراهای ادارات و شرکت ها که مانع رشد و توسعه هتلداری در خوزستان شده است انتقاد کرد و آرزوی خود را جمع کردن مهمانسراهای ادارت و شرکت ها در استان دانست وی همچنین از تلاش خود برای دریافت مجوزی از دولت برای جمع کردن این مهمانسراها خبر داد.

*استاندار خوزستان از حضور سرمایه گذاران برای بررسی وضعیت تالاب های استان و رود کارون برای سرمایه گذاری خبر داد و اعلام کرد برنامه هایی در این خصوص در حال پیگیری است.

 

*مجری برنامه افق روشن در یک سوتی جالب از استاندار خوزستان درخواست کرد که به مدیران استانی تذکر دهد که صدا وسیما را تحویل بگیرند! وی گفت برخی مدیران ترجیح می دهند اقدامات خود را با تبلیغات شهری به اطلاع مردم برسانند ولی به صدا و سیمای استانی نمی آیند. به نظر می رسد اعتراف اینگونه مجری برنامه خود جای تامل بیشتری نسبت به میزان مخاطبین برنامه های شبکه استانی ایجاد می کند.