تاریخ انتشار خبر: ۲۷ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۱:۵۱
کد مطلب : 109548

پینوکیوی اصلاح طلبان آبادان باز هم دروغ گفت / عبدالله کعبی آمد؟ ، عبدالله کعبی نیامد + عکس

یک رسانه محلی بعد از انتشار خبر کذب در خصوص تایید صلاحیت دو تن از نامزدهای انتخابات ، به جای عذرخواهی از مخاطبان ، به رفتاری غیرحرفه ای و ناشیانه دست زد.

show_751

به گزارش عصر آبادان ؛ روز گذشته خبری در یک وب سایت خبری محلی منتشر شد که در آن از تایید صلاحیت عبدالله کعبی توسط شورای نگهبان خبر داده بود.

در آن مطلب آمده بود عبدالله کعبی بخت اول اصلاح طلبان خوزستان تایید صلاحیت شد و … در ادامه نیز از تایید صلاحیت محمد سعید انصاری نماینده فعلی آبادان در مجلس شورای اسلامی بنا به اخبار رسیده از منابع مطلع خبر داده بود.

امروز اما که خبر این رسانه ی اصلاح طلب دروغ از آب در آمد رفتارهایی از مدیران آن سر زد که بی مسئولیتی آنان را در قبال اصول حرفه ای خبر و مهم تر از  همه توهین آشکار به فهم مخاطبان را نشان می داد.

pinokuoo-abadan

تنظیم کننده گان خبر یاده شده به محض اطلاع یافتن از کذب بودن خبر در اقدامی غیر حرفه ای ، متن خبر تایید صلاحیت عبدالله کعبی را ویرایش کرده و نگارش خبر را به نفع خود تغییر دادند  و در حالی که در خبر اولیه از قطعیت تایید صلاحیت کعبی نوشته بودند ، در ادامه ، خبر را تحت عنوان گمانه زنی و اخبار رسیده از منابع مطلع به نمایش گذاشتند.

اما غیر مسئولانه بودن اقدامات مدیران این سایت زمانی کامل شد که سعی داشتند با انتشار یک مطلب دیگر ، بر دروغ پردازی روز گذشته خود سرپوش بگذارند.

آنها بدون آنکه از مردم و مخاطبان به جهت انتشار خبر جعلی عذرخواهی کنند ، به واکنش های مختلف کاربران شبکه های اجتماعی و طرفداران کاندیداها به این خبر دروغ پرداختند و سعی کردند این طور وانمود کنند که این خبر موجب وحشت سایر نامزدهای انتخابات مجلس و هواداران شان شد.

این در حالی است که انتظار می رفت مدیران اصلاح طلب این وب سایت به فهم و اندیشه دیگران احترام گذاشته و با مخاطبانی که همه چیز را به خوبی تحلیل و بررسی می کنند از در صداقت وارد شوند.

در پایان خبر اولیه و سپس خبر ویرایش شده را منتشر کرده و قضاوت در این باره را به مردم و مخاطبان واگذار می کنیم.

khabar-1-2

 

  1. ناشناس می‌گه:

    وقتشه که کاسه کوزشونه جمع کنن ..آهای پینوکیوصفتان شهامت تکذیب ندارین حداقل شعور عذرخواهی داشته باشین