تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۸:۴۶:۲۶
کد مطلب : 64061

پیکر شهید شهرکی‌زاده پس از ترور+عکس

یک معلم بومی روستای نصیرآباد شهرستان سرباز به همراه یکی از اعضای بسیجی بلوچ اهل سنت، روز گذشته با تیراندازی دو فرد مسلح موتورسوار به شهادت رسیدند.

به گزارش عصر آبادان ، به نقل از ابنا، تروریست‌های تکفیری عصر دیروز ـ پنج‌شنبه ۱۱دی‌ماه ـ یک معلم و یک بسیجی بلوچ اهل سنت را در صف نانوایی روستای نصیرآباد شهرستان سرباز به شهادت رساندند.
براساس این گزارش، حدود ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه روز گذشته دو فرد مسلح نا‌شناس سوار بر یک دستگاه موتورسیکلت در روستای نصیرآباد شهرستان سرباز، در اقدامی تروریستی دو نفر از ساکنان این روستا را به شهادت رساندند و متواری شدند.

پیکر شهید شهرکی‌زاده پس از ترور+عکس

«عیسی شهرکی زاد» معلم بومی ساکن در روستای یاد شده به همراه «ادهم صبوری» از اعضای بسیجی بلوچ اهل سنت، هنگامی که در صف نانوایی بودند، با تیراندازی دو فرد مسلح موتورسوار به شهادت رسیدند.

عیسی شهرکی که ۱۳ سال سابقه خدمت در آموزش و پرورش داشت در روستای نصیرآباد زندگی می‌کرد.

از ابتدای امسال تاکنون دو معلم دیگر به نام‌های «جواد نوروزی» و «رضا سرگزی» در جنوب سیستان و بلوچستان به شهادت رسیده‌اند.

پیکر شهید شهرکی‌زاده پس از ترور+عکس

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان ضمن تایید ترور دو نفر توسط اشرار مسلح در شهرستان سرباز، گفت: پس از وقوع این حادثه نیروهای انتظامی بلافاصله در محل حضور یافته و درصدد شناسایی و دستگیری عاملان این حادثه هستند.

روستای نصیرآباد در ۳۵ کیلومتری راسک در جنوب سیستان و بلوچستان قرار دارد.

انتهای پیام/ن