تاریخ انتشار خبر: ۲۶ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۳:۱۹:۰۱
کد مطلب : 73795
سوال چهار گزینه ای

چرا ابتکار به خوزستان نیامد؟+پاسخ ها

نیامدن خانم رئیس زیست در هفته هایی که خوزستان محیط زیستن نیست انتقادات فراوانی را در پی داشته است از مردم تا نمایندگان آنها از نیامدن ابتکار به خوزستان دل گیر هستند برای نیامدن خانم ابتکار تا امروز چهار گزینه مطرح شده است به نظر شما کدام گزینه درست است؟

 

 

 

نیامدن خانم رئیس زیست در هفته هایی که خوزستان محیط زیستن نیست انتقادات فراوانی را در پی داشته است از مردم تا نمایندگان آنها از نیامدن ابتکار به خوزستان دل گیر هستند برای نیامدن خانم ابتکار  تا امروز  چهار گزینه مطرح شده است به نظر شما کدام گزینه درست است؟

گزینه الف.مردم خوزستان و نمایندگان آنها دلیل را بی توجه به استان خوزستان می دانند لذا خواستار استعفای وی هستند نه به خاطر نیامدن به این دلیل که معتقدند عملکرد وی هوای استان را به  لب پرتگاه تنفسی کشانده است که موافقت با انتفال آب از سرچشمه های کارون یک نمونه از این اقدامات است.

گزینه ب.معصومه ابتکار، رییس سازمان حفاظت محیط‌زیست در گفت‌وگو با «شرق» می‌گوید به این دلیل در روزهای گردوغباری هفته قبل به خوزستان نرفت چون اهل وعده و کارهای نمایشی و بی‌نتیجه نیست و در این مدت در تلاش بوده بسته کاملی را برای حل مشکل گردوغبار مهیا کند تا در سفر این هفته خود که روز سه‌شنبه انجام می‌شود، با دستی پر عازم این استان شود. 

گزینه ج.کهرم مشاور  ابتکار با اشاره به علت نیامدن ابتکار به خوزستان گفت: بنده حدس می‌زنم دخالت هاشمی موجب شده تا ابتکار از رفتن به خوزستان امتناع کند.

گزینه د.دکتر مقتدایی گفت: یک روز بعد از این حادثه با تاکید رئیس جمهور آقای نوبخت و خانم ابتکار بنا بود به استان بیایند عرض کردم که اجازه دهید جمعبندی داشته باشیم که بر اساس آن مصوباتی داشته باشید پس از آن به استان سفر کنید.

استاندار خوزستان اضافه کرد:این را عرض کردم که حقوق دولتمردان ضایع نشود اگر مقامات دولتی نیامدند به دلیل درخواست بنده بود که امروز هم نامه ای به معاون اول رئیس جمهور تنظیم شد که مقامات دولتی به تدریج به استان سفر کنند.

گزینه صحیح را در قسمت نظرات بنویسید.

رهیاب نیوز