تاریخ انتشار خبر: ۲ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۱۰:۵۶:۴۶
کد مطلب : 26046

چرا به آن مرد که رفته است فحش می‌دهند؟

آن مرد که رفته است با برنامه‌ریزی برای تولید بنزین در پتروشیمی‌ها، کشور را از واردات چیزی حدود ۱۰ میلیون لیتر بنزین در روز بی‌نیاز کرد، اما امروز در دولت تدبیر و امید، وزیر نفت درصدد واردات روزانه ۱۰ میلیون لیتر بنزین است.

مهدی کوچک زاده در وبلاگ شخصی‌اش آورده است: یک دلیل بسیار کوچک کینه عمیق کانون‌های ثروت و قدرت (بخوانید سربازان جبهه مرفهین بی‌درد یا همان اسلام آمریکایی) از آن مرد که رفته است، می‌تواند این باشد که:

در همین اواخر آن مرد که رفته است با برنامه‌ریزی برای تولید بنزین در پتروشیمی‌ها، کشور را از واردات چیزی حدود ۱۰ میلیون لیتر بنزین در روز بی‌نیاز کرد، اما امروز در دولت تدبیر و امید وزیر محترم نفت یا یار دست راست همان سرکرده فتنه و منعقد کننده قرارداد ننگین کرسنت! که در همان زمان حسن روحانی آن قرارداد را مضر به حال منافع کشور ارزیابی کرد با بهانه آلوده بودن بنزین داخلی دوباره درصدد واردات روزانه ۱۰ میلیون لیتر بنزین است!

می‌دانید اگر واردات هر لیتر بنزین موجب تنها یک سنت تأکید می‌کنم تنها یک سنت پر شدن جیب بعضی‌ها بشود این مبلغ روزانه برابر با ۱۰ میلیون سنت یا به عبارتی ۱۰۰ هزار دلار در روز و به عبارت دیگر (۳۶۵*۱۰۰۰۰۰=۳۶۵۰۰۰۰۰ )دلار در سال می‌شود که به نرخ امروز دلار (۳۲۰۰ تومان) برابر می‌شود با (۳۶۵۰۰۰۰۰*۳۲۰۰=۱۱۶۸۰۰۰۰۰۰۰۰) تومان نمی‌توانید بخوانید؟

می‌شود ۱۱۶ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان که می‌شود با آن یازده هزار و ۶۸۰ فقره وام ۱۰ میلیون تومانی داد! حالا فهمیدید چرا باید آن مرد که رفته است نابود شود؟ در آینده نزدیک باز هم دلایل بیشتری از جنایات آن مرد در حق کانون‌های قدرت و ثروت و یاران اسلام آمریکایی روشن می‌شود!

انتهای پیام/

  1. ايراني می‌گه:

    عصر آبادان ، انصاف داشته باش و به این آمار دقت کن . فقط دقت کن:

    در هشت سال دولت آقای احمدی‌نژاد ما ۸۰۰میلیارددلار از نفت و فرآورده‌های ناشی از آن درآمد داشتیم. از این رقم ۱۴میلیاردش را در مسکن مهر سرمایه‌گذاری کرده است. باید پرسید بقیه را چه کرده‌است؟ در عرصه توسعه جامعه، بیش از صدمیلیارددلار هزینه نشده است. نماینده شهرضا در اسفند ماه مصاحبه کرد و گفت که اختلافی بین رقم فروش نفت و آنچه به حساب دولت ریخته شده پیدا شده که صدمیلیارددلار نیست. کجا رفته؟ بابت چه هزینه شده؟ امروز باید از آقای«احمدی‌نژاد» خواسته شود که اسناد هزینه‌کرد ۸۰۰میلیارد دلار را به مردم ارائه دهد. خطاب که کوچک زاده و همه آنها که مثل کوچک زاده ها فکر می کنند باید گفت : شما که به همه نسبتهای ناشایست می دهید، یک جمع و تفریق و ضرب ساده انجام دهید و ۸۰۰ میلیارد دلار را به ریال تبدیل کنید تا بفهمید کانون قدرت و ثروت و اختلاس در کجا تولید شد.

  2. ناشناس می‌گه:

    ان الله یدافع عن الذین آمنوا- بسیار عالی بود اما یکاش این اطلاع رسانی ها به نحوی که به گوش عموم ملت برسد انجام میشد …