تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , اردیبهشت, ۱۳۹۳ | ۰۹:۴۲:۲۸
کد مطلب : 27985

کانادا مدعی حقوق بشر و حامی تروریست های خلق عرب/تورنتو مقصدجدید تجزیه طلبان خوزستان

طی روزهای گذشته نیز سازمان جاسوسی کانادا با همکاری وزارت امور خارجه این کشور اقدام به برگزاری نشستی با حضور نمایندگان برخی گروه ها با محوریت خلق عرب در شهر تورنتو کرد.

به گزارش رهیاب،کانادا از جمله کشورهایی است که به طرز عجیبی نسبت به ملت ایران نفرت دارد و همیشه در ابراز این نفرت هیچگونه مسامحه ای نکرده است.

حتی تغییردولت ها و رویکردهای مختلف در سیاست خارجی نیز مانع از ابراز خصومت دولت کانادا نسبت به کشورمان نشده است که نمونه آن را در اظهارات توهین آمیز کانادایی ها پس از انتخاب دکتر روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب درسال گذشته می توان دید.

این کشور برای اینکه دشمنی خود را علنی تر از گذشته نشان دهد مدتی است که در کنار سایر گروهک های ضدانقلاب به تقویت تروریست های تجزیه طلب خلق عرب می پردازد و با برگزاری جلسات و همایش های مختلف برای این تروریست ها به دنبال بهره برداری از ظرفیت های جنایتکارانه آن ها است.

نکته جالب توجه اینجاست که علی رغم حمایت دولت کانادا از تروریست ها این کشور همواره در لیست کشورهایی است که به دنبال تصویب قطعنامه ضدحقوق بشر علیه ایران است.

در عین حال طی روزهای گذشته نیز  سازمان جاسوسی کانادا با همکاری وزارت امور خارجه این کشور اقدام به برگزاری نشستی با حضور نمایندگان برخی گروه ها با محوریت خلق عرب در شهر تورنتو کرد.

 در این برنامه نمایندگانی از مخالفان دولت سوریه،نماینده ای از دولت فلسطین وعضو جنبش آینده لبنان نیز حاضر بودند و به حمایت از برنامه های تجاوزگرانه این تروریست ها پرداختند.

سخنرانان این برنامه هرکدام به نوبه خود با موضعگیری علیه جمهوری اسلامی ایران و سرپوش گذاشتن بر اقدامات ضدبشری خود از نقض حقوق بشر در ایران انتقاد کردند!

 

گفتنی است این نشست نیز به مانند سایر برنامه های تجزیه طلبان علی رغم حضور نمایندگان چندین گروه با استقبال اندک مدعوین همراه بود به نحوی که جمعیت حاضرین در سالن نشست از مرز ۳۰ نفر نیز نمی گذشت!