تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۰۴:۲۲:۴۶
کد مطلب : 25486
کرباسیان یا کرباسچی /

شباهت فامیلی و شایعه ای که دوباره قوت گرفت

برخی اخبار این بار از احتمال حضور رئیس کل کمرگ در سازمان منطقه آزاد حکایت دارد.

به گزارش عصر آبادان چند وقت پیش خبری با عنوان ”  آیا کرباسچی به منطقه آزاد اروند می آید؟  ”  در باره ی  احتمال حضور غلامحسین کرباسچی در سازمان منطقه آزاد اروند در این پایگاه خبری منتشر شده بود  که با موضع گیری و رد این شایعه توسط شهردار اسبق تهران مواجه شد.

karbasian

امروز اما خبری به دست مان رسید که نشان می دهد گزینه ی احتمالی ترکان به جای اسماعیل زمانی ، کرباسچی نیست و شباهت فامیلی وی با رئیس کل گمرک باعث شده تا اذهان عمومی به چهره ی معروف تر یعنی شهردار اسبق متمایل شود.

بر پایه ی این خبر ، شاید مسعود کرباسیان قرار است به سازمان منطقه آزاد بیاید و مسئولیت کلیدی این سازمان را بر عهده بگیرد.

البته همانگونه که در خبر قبل اشاره شد این مطالب در حد گمانه زنی است و صحت آن از سوی هیچ مرجعی هنوز مورد تایید قرار نگرفته است و باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار مدیریت بزرگترین سازمان آبادان و خرمشهر خواهد بود.

 

 1. ناشناس گفت:

  این همه از منطقه …خبر پخش می کنید، یکبار هم بد نیست به مدیریت امور …منطقه …سر بزنید و دزدیهای واضح مدیر امور ..و خانم …رو روی سایت بیارید

 2. فدایی داری داداش گفت:

  بر وبچه آبادان . من که به این مدیریتی که الان حاکمه امید زیادی ندارم. بعضی ها باید دست از باندبازی و سیاسی کاری هاشون بر دارن. خدا به داد مردم برسه.

 3. man گفت:

  سلام خداقوت بده به شما. یه بنده خدایی میگفت آقای کرباسچیان عیدنوروز اومدخ بوده به آبادان و خرمشهر. اما ظاهرا به توافق نرسیدن. ممنون از اطلاع رسانی خوبتون.

 4. ناشناس گفت:

  بهتر است به جای تولید شایعات و بازی با اسمها به فکر کمک کردن باشید تا سنگ اندازی

 5. مطلع گفت:

  به نظر می آید این جور خبرهای موثق !!! فقط به شما می رسد (یا خودتان تولید می کنید!!) چون نه مسئولین منطقه آزاد نه آقای ترکان نه کرباسچی نه کرباسیان و نه بقیه ی ایرانی هایی که فامیلشان با «کرباس» شروع می شود روحشان هم از این شایعات خبر ندارد. برای تسهیل کار می توانید لیستی از مسئولین دولتی که نامشان با کرباس شروع می شود تهیه کنید و هر دفعه اسم یکی از آنها را مطرح کنید !!!
  بهتر نیست به جای سنگ انداختن به فکر کمک کردن باشید؟؟

 6. فیدوس گفت:

  به نظر شما رئیس کل گمرگ ایران می آید رئیس یک منطقه آزاد شود ؟

  • قربون گفت:

   شایعه شده که (پله) افسانه ای داره روزشماری میکنه بشه رئیس خانه فوتبال آبودان…
   به نظر شما اونوقت این کرباسچی تو این فکره که بیاید(برزیل) یا بماند خارج از برازیل