تاریخ انتشار خبر: ۱۲ , آذر, ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۹:۱۹
کد مطلب : 132397

کشف جسد غرق در خون زن جوان در یکی از پارک های تهران

جسد زن جوانی که سر و صورتش غرق در خون بود در پارک هاشمی کشف شد.

جسد

ساعت ۱۷:۵۰ نهم آذر ماه جاری مأموران کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در تماس با بازپرس کشیک قتل اعلام کردند جسد غرق در خون زن جوانی در خیابان آزادی، خیابان هاشمی، پارک هاشمی کشف شده است که دقایقی بعد سجاد منافی‌آذر؛ بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شدند.

با حضور تیم جنایی در محل کشف جسد مشخص شد مأموران انتظامی یک مرد جوان را نیز در رابطه با این پرونده بازداشت کرده‌اند که این مرد سی ساله در اظهاراتش به بازپرس گفت: من، به زنی که جسدش داخل پارک کشف شده تذکر دادم، زیرا وی در حال کشیدن ماده مخدر شیشه بود و من به او گفتم در پارک شیشه نکشد چون زن و بچه مردم در این پارک تردد می‌کنند و با وی بحثم شد اما در نهایت محل را ترک کردم.

وی افزود: هنوز چند قدم از محل دور نشده بودم که دیدم این زن روی زمین افتاده و سر و صورتش پر از خون است، من نیز بسیار ترسیدم و فرار کردم.

مأموران در محل کشف جسد یک چاقو را نیز کشف کردند که این مرد با قبول اینکه چاقو متعلق به وی بوده، به مأموران گفت: چاقو متعلق به من بود اما من هیچ ضربه‌ای به متوفی نزدم و از ترسم چاقو را داخل پارک پرتاب کردم.

در بررسی از جسد کشف شده آثار ضربات چاقو روی بدن متوفی کشف نشد.

سرانجام با دستور سجاد منافی‌آذر؛ این مرد بازداشت شد و برای تحقیقات در اختیار مأموران قرار گرفت همچنین با توجه به اینکه جسد کشف شده مجهول‌الهویه بود، برای بررسی علت دقیق مرگ و شناسایی هویت به پزشکی قانونی منتقل شد.

منبع: تسنیم