تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , آذر, ۱۳۹۵ | ۱۰:۵۸:۴۵
کد مطلب : 128215
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان خبر داد:

کشف ۳ هزار کیلو برنج قاچاق در جنوب غرب کشور

سرهنگ احمد ثمره حسینی از کشف تعداد ۶۰ کیسه ۵۰ کیلویی برنج قاچاق در شهرستان دلگان خبر داد.

کشف ۳ هزار کیلو برنج قاچاق در جنوب غرب کشور

 به نقل از دلگان پرس، سرهنگ احمد ثمره حسینی فرمانده انتظامی دلگان در گفتگو با خبرنگار ما از کشف ۳ هزار کیلو برنج قاچاق در این شهرستان خبر داد و گفت: این محموله در محور ایرانشهر به بخش جلگه چاه هاشم دلگان کشف شده است.

وی افزود: در تحقیقات انجام شده توسط ماموران انتظامی دلگان، مشخص شد مینی بوسی با یک محموله قاچاق در محورهای مواصلاتی این شهرستان در تردد است.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان بیان کرد: با تلاش ماموران انتظامی، سرانجام خودروی مورد نظر متوقف شد.
سرهنگ احمد ثمره حسینی تصریح کرد: ماموران پس از بازدید و بازرسی از این خودرو تعداد ۶۰ کیسه برنج خارجی۵۰ کیلوئئ به وزن ۳تن  را کشف کردند.
وی اضافه کرد: در بررسی های به عمل آمده توسط ماموران انتظامی مشخص شد راننده این محوله قاچاق برنج را از شهرهای جنوبی استان سیستان و بلوچستان بارگیری کرده است و قصد انتقال آن را به استان های همجوار داشته است.
فرمانده انتظامی شهرستان دلگان گفت: قاچاق کالا صدمات جبران ناپذیری را به کشاورزان و همچنین تولید واقتصاد داخلی وارد خواهد کرد، سعی نیروی انتظامی بر این است که با پدیده شوم قاچاق مقابله کند.
سرهنگ احمد ثمره حسینی خاطر نشان کرد: از مردم شهرستان دلگان خواستاریم که در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.
انتهای پیام/