تاریخ انتشار خبر: ۵ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۳:۳۱
کد مطلب : 46856
به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان

کلنگ ساخت مجتمع چند منظوره شهدای صیداویه آبادان زده شد

کلنگ ساخت مجتمع چند منظوره شهدای صیداویه در بخش مرکزی آبادان، به مناسبت سالروز شکست حصر آبادان به زمین زده شد.

 
 
 

 

خبرگزاری فارس: کلنگ ساخت مجتمع چند منظوره شهدای صیداویه آبادان زده شد
    •  
 

به گزارش  عصر آبادان، به مناسبت پنج مهر سالروز شکست حصر آبادان، با حضور مدیرکل امور بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، فرمانده پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان، فرماندار ویژه آبادان، قائم مقام سازمان منطقه آزاداروند و جمعی دیگر از مسئولان محلی، ظهر امروز کلنگ ساخت مجتمع چند منظوره شهدای صیدوایه در روستای صیداویه واقع در بخش مرکزی آبادان به زمین زده شد.

پروژه مجتمع چند منظوره شهدای صیدوایه در زمینی به مساحت ۲ هزار و ۲۰۰ متر مربع و با اعتباری معادل ۴ میلیارد و ۱۵۰ میلیون ریال احداث می‌شود.

ساختمان اداری دهیاری با مساحت ۲۵۰ متر مربع و اعتباری ۷۵۰ میلیون ریال و یک باب دارالقرآن و کتابخانه با مساحت ۱۵۰ متر مربع و اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال از بخش‌های این مجتمع است.

احداث یک باب خانه بهداشت با مساحت ۱۵۰ مترمربع و اعتبار ۷۰۰ میلیون ریال، احداث و تجهیز یک باب بوستان کودک با مساحت یکهزار و ۱۰۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال و ایجاد راه‌های دسترسی و روشنایی به مساحت ۵ هزار و ۵۰۰ متر مربع و اعتباری معادل ۵۰۰ میلیون ریال به عنوان دیگر بخش‌های پیش‌بینی شده برای اجرا در این مجتمع است.

مدیرکل امور بازرسی مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری خوزستان در این مراسم با تقدیر از برگزاری برنامه‌های در خور شان ۵ مهر در شهرستان آبادان اظهار کرد: رژه سالروز شکست حصر آبادان یکی از منسجم‌ترین برنامه‌هایی بوده که به امروز اجرایی شده و در این زمینه از پایگاه دریایی خرمشهر و آبادان نهایت تشکر را داریم.

سید کریم سید نور، همچنین با خسته نباشید به عوامل و دست‌اندرکاران اجرای طرح‌های خدمت‌رسان روستایی در این منطقه ابراز امیدواری کرد تا اینگونه اقامدامات توسط مسئولان امر در سایر نقاط استان خوزستان نیز پیگیری و محقق شود.

انتهای پیام/ ۷۲۰۰۱/الف

 منبع: فارس