تاریخ انتشار خبر: ۱۳ , دی, ۱۳۹۳ | ۱۱:۲۹:۱۷
کد مطلب : 64292

کل کل دایی و کریمی بر سر رستوران

پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس خاطره ای تعریف کرده از روزی که بلاژویچ به حرف دایی گوش نکرد و تیم ملی را به رستوران محبوب کریمی برد.

بهروز رهبری فرد در صفحه اجتماعی خود خاطره‌ای از روزهای حضورش در اردوی تیم ملی تعریف می‌کند. وی از کل کل نامحسوس علی دایی و علی کریمی در اردوی تیم ملی نوشته است.

رهبری فرد در بخشی از این خاطره نوشت: «در اردوهای تیم ملی اتفاقات با مزه ای می‌افتد. یکی از بهترین‌های آن کل کل های نامحسوس دایی و کریمی بود. زمان بلاژویچ این کل کل به اوج رسیده بود.»

وی در توضیح مطلب خود افزود: «در آن دوره کریمی در اوج فوتبالش بود و رودست نداشت. برای همین شده بود سوگلی بلاژویچ. البته جای گله ندارد چون خود دایی هم سوگلی خیلی از مربیان بوده.»

بازیکن سابق پرسپولیس و تیم ملی خاطره اش را اینگونه آغاز می کند: «یک روز در اردوی اتریش بودیم. بعد از تمرین می‌خواستیم برای ناهار برویم بیرون. من جلوی اتوبوس نشسته بودم و دایی و افشین هم ردیف کناری بودند. بلاژویچ آمد و با دایی مشورت کرد. بلاژ کمی از دایی تعریف کرد و گفت تو بزرگ تیم هستی، حالا بگو برای ناهار کجا برویم. دایی هم که آن زمان اروپا بازی می‌کرد گفت که برویم اسپاگتی بخوریم که سبک تر است. بعد از ظهر تمرین داریم. بلاژ هم گفت که آفرین علی آقا که این قدر حرفه‌ای هستی.»

وی در ادامه نوشت: «علی کریمی و دار و دسته‌اش هم انتهای اتوبوس نشسته بودند. بلاژویچ از کریمی پرسید برای ناهار کجا برویم؟ کریمی گفت: “مک دونالد”. نیم ساعت بعد علی دایی جلوی کانتر مک دونالد با صورت برافروخته گفت “لطفا یک همبرگر”. کریمی هم آن طرف تر با یک ساندویچ بزرگ نشسته بود. بلاژویچ هم با ذوق، غذا خوردن کریمی را نگاه می‌کرد. من هم به علی دایی گفتم “علی آقا این چه غذاییه؟ سنگینه”. دایی گفت “تو حرف نزن، زورم به تو می‌رسه‌ها!”»

منبع: باشگاه خبرنگاران