تاریخ انتشار خبر: ۱۴ , بهمن, ۱۳۹۴ | ۰۱:۳۹:۱۲
کد مطلب : 107052

کمپین مطالباتی شکست حصر آبادان راه اندازی شد

کمپین مردمی مطالباتی- انتخاباتی شکست حصر آبادان آغاز به فعالیت کرد.

IMG06513681-2

به گزارش عصر آبادان ، جمعی از فعالان سیاسی-اجتماعی آبادان در اقدامی جالب توجه ، یک کمپین مطالباتی – انتخاباتی تحت عنوان “کمپین شکست حصر آبادان” را راه اندازی کردند.

در این کمپین که خروجی آن در قالب کانال تلگرامی با همین نام ، قابل مشاهده است ، شهروندان آبادانی شاخص های مد نظر یک نماینده شایسته را از دیدگاه خود معرفی و در قالب عکس نوشته و …منتشر می کند.

در انتخابات دوره های پیشین ، برخی رفتارهای غیراخلاقی از سوی نامزدها ، مانند خرید و فروش آراء ، شرایط نامناسبی برای دارالشهدای ایران ، آبادان ، رقم زد و خاطره بدی از وجود ناپاکی در انتخابات بر جای گذاشت.

به همین منظور ، گروه های مختلف و فعالان اجتماعی-سیاسی که از آن روزها ، آزرده خاطر هستند ، برای پیشگیری از این اتفاق نامیمون و مشارکت بیشتر مردم در آگاه سازی عمومی و ارزش گذاری به هر  ” رأی” یک شهروند دست به اقدامات مختلفی زده تا در انتخابات ۷ اسفندماه امسال ، شایسته ترین افراد از سوی مردم وارد مجلس شوند.

راه اندازی کمپین ” شکست حصر آبادان” در همین راستا راه اندازی شده و فعالیت می کند.

شما نیز چنانچه به سرنوشت و آینده شهرمان آبادان اهمییت می دهید و از بداخلاقی در روز انتخابات نگرانید ، برای مشاهده این کمپین و پیوستن به آن (در صورت مایل بودن ) می توانید به آدرس http://telegram.me/fivemehr مراجعه فرمایید.

  1. ناشناس می‌گه:

    عالی دم بچه ها ابادان گرم خسته نباشید