تاریخ انتشار خبر: ۱۱ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۶:۳۱:۳۳
کد مطلب : 52324
معاون سیاسی-اجتماعی استانداری:

کیفیت سوخت خودروها یکی از عوامل آلودگی هوا در اهواز است/تا آلودگی هوا کاهش نیابد مشکل تنگی نفس حل نمی شود

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان افزود:تا این آلودگی ها به حداقل نرسد ممکن است به صورت مقطعی این وضعیت را داشته باشیم.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان، فرج الله خبیر معاون سیاسی-اجتماعی استانداری خوزستان در گفتگو با رهیاب در خصوص مشکل تنگی نفس خوزستانی ها اظهار داشت:جلسات متعددی در خصوص مشکل تنگی نفس در استان خوزستان برگزار شده است دنبال این هستیم که آلودگی ها را کاهش دهیم برنامه های متعددی در دست اقدام است هم از طریق شرکت های صنعتی و هم از طریق محیط زیست که بتوانند الودگی ها را به حداقل برسانند.

معاون سیاسی اجتماعی استاندار خوزستان افزود:تا این آلودگی ها به حداقل نرسد ممکن است به صورت مقطعی این وضعیت را داشته باشیم.

وی با اشاره به احتمال تاثیر کیفیت سوخت خودروها بر وضعیت موجود عنوان کرد:بخشی از این اتفاق بخاطر کیفیت سوخت است که تاکید شده است که حتما از سوخت یورو۴ برای خودروهای کلانشهر اهواز استفاده شود چون این هم ممکن است از مسائلی باشد که بر روی کیفیت هوای استان تاثیر داشته باشد.

خبیر درپایان درخصوص انتقال شرکت هواپیمایی نفت به خارج از استان خوزستان گفت:انتقال شرکت هواپیمایی نفت به استان دیگر منتفی شده است ومشکلی در این خصوص نیست.