تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۵:۰۴:۲۰
کد مطلب : 23771

گرانی ناگهانی بنزین تکذیب شد

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تا این لحظه هیچ ابلاغیه ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته ایم و افزایش ناگهانی قیمت بنزین در ساعت ۲۴ امشب شایعه است.

عصر ابادان – مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران گفت: تا این لحظه هیچ ابلاغیه ای برای افزایش قیمت بنزین نداشته ایم و افزایش ناگهانی قیمت بنزین در ساعت ۲۴ امشب شایعه است.

عباس کاظمی اظهار داشت: شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران مجری مصوبات دولت در خصوص نحوه عرضه و قیمت عرضه سوخت است.

معاون وزیر نفت با بیان اینکه از تصمیمات دولت در خصوص زمان و نحوه افزایش قیمت بنزین اطلاعی ندارم، افزود: تا این لحظه هیچ ابلاغیه ای برای افزایش قیمت بنزین از سوی دولت نداشته ایم.

مدیرعامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ایران در پاسخ به اینکه شایعه شده از ساعت ۲۴ امشب به صورت ناگهانی قیمت عرضه بنزین افزایش پیدا می کند، تصریح کرد: همانگونه که می گویید این مسئله شایعه است چرا که در صورت وجود چنین مسئله ای باید پیش از آن به این شرکت جهت اجرا و انجام هماهنگی های لازم، مصوبه جدیدی از سوی دولت ابلاغ می شد اما تا این لحظه هیچ مصوبه ای در این خصوص ابلاغ نشده است.

طی دو روز اخیر پیامک هایی مبنی بر گرانی بنزین سهیمه ای به ۷۰۰ تومان و آزاد به ۱۲۰۰ تومان طی شبهای آتی به طور ناگهانی منتشر شده است که مسئولان رسمی تاکنون آن را تائید نکردند.

  1. ........ گفت:

    خدا لعنت تون کنه مردم رو بدبخت کردید