تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۶:۵۰:۲۰
کد مطلب : 73585

گلوله‌ در سر کودک بحرینی +عکس(۱۸+)

در منطقه بوری نظامیان مزدور آل خلیفه به وسیله گلوله جنگی سر یک کودک را هدف قرار دادند که طبق آخرین اطلاعات بدست آمده حال وی وخیم گزارش شده است.

یک کودک بحرینی روز گذشته هدف تیراندازی نظامیان رژیم آل خلیفه قرار گرفت.

شلیک گلوله‌ به سرکودک بحرینی +عکس+18

رژیم آل خلیفه روز گذشته تظاهرات مسالمت‌آمیز مردم بحرین را در آستانه چهارمین سالگرد انقلاب به وسیله گلوله‌های جنگی، ساچمه‌های و گازهای اشک‌آور سرکوب کرد.

نیروهای امنیتی به شدت راهپیمایی مردم انقلابی بحرین را در مناطق الدراز، ستره، ابوصیبع، دیر، سار و بوری سرکوب کردند که منجر به زخمی شدن دهها نفر از تظاهرکنندگان شد.

در منطقه بوری نظامیان مزدور آل خلیفه به وسیله گلوله جنگی سر یک کودک را هدف قرار دادند که طبق آخرین اطلاعات بدست آمده حال وی وخیم گزارش شده است.

شهروندان بحرینی همزمان با برگزاری تظاهرات در پاسخ به فراخوان احزاب و گروه‌های مخالف رژیم آل خلیفه نسبت به اعتصاب همگانی پاسخ مثبت دادند و تاکید کردند که خواستار اصلاحات و تحقق خواسته‌های انقلابی خود هستند.

شب گذشته نیز مردم بحرین با سردادن نوای «الله اکبر» در جای جای این کشور، بر حضور همیشگی خود در صحنه انقلاب علیه رژیم آل خلیفه تاکید کردند.

امروز، شنبه ۱۴ فوریه مصادف با چهارمین سالروز انقلاب مردمی بحرین است که این کشور کوچک از ۱۴ فوریه سال ۲۰۱۱ میلادی شاهد انقلاب مردمی علیه رژیم آل ‌خلیفه است. مردم خواهان آزادی، برقراری عدالت و رفع تبعیض و روی کار آمدن نظامی منتخب در کشورشان هستند اما همواره تحت ظلم و ستم نظام حاکم قرار می‌گیرند.

منبع: ابنا