تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۲۰:۲۹:۵۷
کد مطلب : 76841
اسفند؛

یادواره ۶۵۴ شهید جاویدالاثر خوزستان برگزار می‌شود

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان از برگزاری اولین یادواره ۶۵۴ شهید جاویدالاثر استان خوزستان در آستانه بزرگداشت روز شهدا در مجتمع طلائیه اهواز خبر داد.

حسن نورانی اظهار کرد: با توجه به اینکه پیکرهای مطهر شهدای جاویدالاثر در ظاهر، نیستند و خانواده‌هایشان جایگاه و مأمنی برای درددل کردن و نجوا با عزیزان خود ندارند، کانون فرزندان شاهد و ایثارگر استان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان بر آن شد مراسم ویژه‌ای برای تجلیل از این شهدا و تکریم خانواده‌های آنان و مادران چشم انتظار داشته باشد.

وی با بیان اینکه این یادواره برای نخستین بار در استان برگزار می‌شود، افزود: این یادواره به‌مناسبت روز بزرگداشت شهدا، ساعت ۱۵ روز پنج‌شنبه ۲۱ اسفند در مجتمع فرهنگی طلائیه جنب ترمینال قدیم آبادان با حضور مسئولان استانی برگزار خواهد شد.

معاون پژوهش و ارتباطات فرهنگی اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران خوزستان با اشاره به این که خوزستان ۶۵۴ شهید جاویدالأثر دارد، گفت: در پایان این مراسم که با حضور خانواد‌های شهدای جاوید‌الاثر و عموم مردم برگزار می‌شود، مزار شهدا غبارروبی و عطرافشانی خواهد شد.

مرجع / ایسنا