تاریخ انتشار خبر: ۴ , بهمن, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۰:۱۴
کد مطلب : 69692
معاون آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان:

یادواره ۳۱۹شهید آماد و پشتیبانی خوزستان ۵بهمن ماه برگزار می شود

سرهنگ طالب سنجری اظهار کرد:بچه های تدارکات و آماد جزو اقشاری هستند که مظلومانه به شهادت رسیدند چرا که این ها در منطقه سلاح به دست نداشتند و عمده کار آنها بدون اسلحه است از طرفی همیشه مورد هدف دشمن قرار می گرفتند.

 

 

 

به گزارش عصر آبادان ؛ سرهنگ طالب سنجری معاون آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان در گفتگو با رهیاب اظهار داشت: فردا یکشنبه ۵بهمن ماه دومین یادواره شهدای تدارکات و پشتیبانی سپاه خوزستان در  اهواز برگزار می‌شود.

وی افزود: این یادواره امسال با حضور خانواده‌های معظم شهدا و مسئولان لشکری و کشوری در تالار اجتماعات امام خامنه‌ای مجتمع فرهنگی فجر شهرستان اهواز برگزار خواهد شد.

معاون آماد و پشتیبانی سپاه حضرت ولیعصر (عج) استان خوزستان با بیان نقش مهم تدارکات مردمی سپاه در ۸ سال دفاع مقدس عنوان کرد:هدف از برگزاری یادواره ۳۱۹ شهید آماد استان خوزستان زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و حماسه سازی آنها است.

وی ادامه داد:بچه های تدارکات و آماد جزو اقشاری هستند که مظلومانه به شهادت رسیدند چرا که این ها در منطقه سلاح به دست نداشتند و عمده کار آنها بدون اسلحه است از طرفی همیشه مورد هدف دشمن قرار می گرفتند.

 

منبع: رهیاب