تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۲۳:۲۸:۱۰
کد مطلب : 23784
اندر تناقضات دولت یازدهم !

یک سرهنگ برای فرهنگ ! / گزینه اداره کل ارشاد خوزستان چه کسی است؟

بنا به اخبار منتشره قرار است جایگزین سپهر در اداره کل ارشاد خوزستان به زودی معرفی شود.

به گزارش عصر آبادان ، اخبار رسیده از احتمال حضور یک سرهنگ در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان حکایت دارد.

سلیمانی-خواه

منابع مطلع شانس نعمت الله سلیمانی خواه را بیشتر از سایرین برای تصدی این مسئولیت مهم می دانند. اما بهتر است بدانیم گزینه جدید این اداره کل کیست؟

نعمت اله سلیمانی خواه اصالتاً اهل آبادان است. مهمترین رزومه ی کاری او در حوزه فرهنگ تنها به چند اثر نگارشی در حوزه ی دفاع مقدس و جنگ تحمیلی بر می گردد وکسی از وی کار فرهنگی و هنری دیگری به یاد ندارد.

وی بازنشسته نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران است . سوابق نشان می دهد او از اصلاح طلبان تندرو محسوب می شود و حتی برخی مدعی اند که وی از حامیان هاشم آقاجری است.

هاشم آقاجری همان کسی است که به ویژه در دوران اصلاحات مکررا در نوشته ها و مصاحبه های خود ارزش های دینی و انقلابی و حضرت امام (ره) را بارها مورد جسارت و اهانت قرار داده بود.

به نظر می رسد مسئولین استانی برای انتخاب یا پیشنهاد افراد باید توجه بیشتری به خرج دهند چرا که با توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ در سال۹۳قطعا جامعه مطالبات فرهنگی سالم تری را طلب خواهد کرد.

 1. ناشناس گفت:

  کمی در انتشار مطالب خود دقت کنید. هرچی از ذهنتون میگذره منتشر نکنید. از خدا بترسید

 2. سعید گفت:

  با سلام خدمت شما دوست عزیز .
  ایشون یکی از گزینه‌هایی است که افراد آشنا با فرهنگ و صاحب نظر وی را معرفی کردند …
  بنده یکی از دانشجویان ایشون بوده و به خوبی میشناسمشون . ایشون به مسائل قرآنی و روایی کاملا آشنا بوده و کاملا میانه‌رو و طرفدار اعتدال هستند .
  اگر شما کمی بیشتر در مورد ایشون تحقیق میکردید حتما به مطالب بیشتری در مورد آثار برجسته‌ی ایشون که شما کمی اونهارو بی ارزش قلمداد کردید میرسیدید و از طرفی دیگر کمی بیشتر با اخلاقیات خوب ایشان آشنا میشدید .
  انشالله که همدیگر را زود قضاوت نکنیم .

 3. abadanman گفت:

  با عرض سلام خدمت شما.
  هیچ شکی نیست که مشکلات گریبانگیر امروز کشور، ساخته و پرداختهء آش شله قلمکار جماعت «اصلاح طلبکار» و «خودعمّار پندار» است که یکی با اساس نظام و دستآوردهای آن مخالف است و دیگری هم سجّادهء خود را جلوتر از رهبری پهن میکند و از ایشان هم انقلابیتر مینمایاند!
  ولی با این دیدگاه شما که بلافاصله به پیشداوری در خصوص ایشان (رزمندهء جانباز و محقّق برجستهء آبادانی عرصهء جهاد و شهادت: آقای نعمت الله سلیمانی خواه) پرداخته اید، مخالفم!
  تا آنجایی که من از شخصیّت فردی و رفتاری ایشان در ملاقات حضوری و صمیمانه ای که به اتّفاق پدرم در نوروز سال قبل داشتم؛ به هیچوجه اثری از آنچه که نشان از حمایت از اصلاحطلبان داشته باشد را ندیدم.
  جهت اطلاعتان لازم به ذکر است که ایشان آثار جالب و ارزشمندی با موضوع روزشمار جنگ در آبادان را در دست تألیف و انتشار دارند که اگر کارشکنی پایتخت نشینان و حضرات تقسیم کنندهء غنائم و افتخارات جنگ بین خودشون! یعنی لشگر ۲۷ و ۱۴ و ۲۵ ها، مانع نشود؛ به زودی و در شمارگان بالا انتشار خواهند یافت.
  سیّدهاشم آغاجری هم اگرچه مواضع نامتعادلی دارد، ولی نظیر همین رویکرد را در رفتار و گفتار رفقای اینطرفی و آنطرفی اش به وفور میتوان یافت. لااقل نمیتوان او را مبنایی برای رد و تایید صلاحیت افراد لحاظ قرار داد.
  از مواضع انقلابی و اصیل سایت شما هم تشکر میکنم.
  یا علی…

 4. ناشناس گفت:

  اقای روحانی این کلید حل مشکلاته؟
  بابا دست بردارید
  کسی رو بزارید که به درد فرهنگ بخوره