تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۰:۴۸
کد مطلب : 89030
حاشیه دربی 80

یک هوادار پرسپولیس دستگیر شد

مأموران ویژه نظارت بر دربی برای جلوگیری از فروش بلیت در بازار سیاه به شدت روی این موضوع و کارت‌های الکترونیکی نظارت می‌کنند.

 در حالیکه حدود ۱۵۰۰نفر از تماشاگران دو تیم استقلال و پرسپولیس از شب گذشته مقابل در ورزشگاه اسکان یافته و برای تماشای مسابقه به ورزشگاه آمدند ساعت ۱۰ و ۳۰ دقیقه صبح امروز مجوز ورود آنها به استادیوم آزادی داده شد. در حال حاضر نزدیک به ۱۵۰۰نفر از علاقه‌مندان به دو تیم مطابق شماره‌های صندلی خود در ورزشگاه آزادی حضور دارند و به تشویق تیم‌های خود می‌پردازند.

*یکی از هواداران تیم پرسپولیس به دلیل درگیری در داخل مجموعه ورزشگاه و همچنین فحاشی توسط مأموران نیروی انتظامی دستگیر شد. مأموران نیروی انتظامی از صبح امروز با حضور مقابل ورزشگاه سعی در ایجاد آرامش و عدم درگیری بین طرفداران دو تیم را دارند که تا این لحظه این موضوع به خوبی انجام شده است.

*مسئولان استادیوم آزادی در حال چمن کوبی و آماده کردن زمین برای مسابقه دو تیم هستند.

*هواداران پرسپولیس و استقلال در طبقه دوم ورزشگاه نیز حاضر هستند و این نشان می‌دهد که کنترل بلیت‌ها به صورت جدی انجام می‌شود.

*با توجه به بلیت‌فروشی الکترونیکی فعلاً‌ تا ساعت ۱۱ خبری از بازار سیاه و فروش بلیت در بین تماشاگران وجود ندارد و مأموران ویژه نظارت بر دربی در مقابل ورودی‌ها و گیشه‌های بلیت‌فروشی نظارت جدی روی این موضوع دارند.

*هواداران دو تیم استقلال و پرسپولیس درست مثل ساعات اولیه صبح امروز به تشویق تیم‌های خود پرداخته و کری‌خوانی را آغاز کرده‌اند.

دیدار دو تیم استقلال و پرسپولیس از ساعت ۱۷ امروز در ورزشگاه‌آزادی برگزار خواهد شد.

منبع: فارس