تاریخ انتشار خبر: ۲۵ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۸:۱۶:۳۶
کد مطلب : 54153
از 28 تا 30 آبان‌ماه برگزار می‌شود

آبادان؛ میزبان نخستین همایش سراسری مدیران و خادمین عاشورایی

نخستین همایش سراسری مدیران خادمین و نوجوانان و جوانان عاشورایی هیئت رزمندگان اسلام از ۲۸ تا ۳۰ آبان‌ماه در شهر آبادان برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: آبادان؛ میزبان نخستین همایش سراسری مدیران و خادمین عاشورایی

به گزارش عصر آبادان، نخستین همایش سراسری مدیران خادمین و نوجوانان و جوانان عاشورایی هیئت رزمندگان اسلام با اهداف انسجام بخشی و تبادل نظر و تبیین برنامه‌های آتی هیئت رزمندگان اسلام از ۲۸ تا ۳۰ آبان‌ماه جاری در آبادان برگزار می‌شود.

در این همایش سه روزه بیش از ۲۰۰ نفر از مدیران خادمین و واحدهای نوجوانان و جوانان عاشورایی هیئت رزمندگان اسلام شرکت خواهند داشت.

روز اول این همایش آقایان رحیم‌پور ازغدی با موضوع «گفتمان انقلاب اسلامی پیرامون شعار ما می‌توانیم»، سردار علی فضلی با موضوع «ضرورت پاسداری از ارزش‌های دفاع مقدس و استمرار راه شهیدان»، دکتر قنبری با موضوع «وظایف و نقش هیئت در زنده نگه داشتن نهضت عاشورا» و مؤمنی‌نسب با موضوع «تهدیدها و فرصت‌ها در استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی» به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.

روز دوم شرکت‌کنندگان در این همایش اردویی، از مناطق عملیاتی شلمچه و اروندکنار بازدید می‌کنند.

این همایش با سخنرانی یدالله جوانی و سردار حسین نجابت معاونت فرهنگی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در روز جمعه ۳۰ آبان‌ماه جاری پایان خواهد یافت.منبع: فارس