تاریخ انتشار خبر: ۲۸ , دی, ۱۳۹۳ | ۰۲:۱۲:۵۳
کد مطلب : 68005

آبادانی ها به کمپین «عشاق محمد(ص)» بپیوندند

عصر آبادان:در واکنش به اهانت‌های اخیر رسانه‌های غربی به ساحت مقدس پیامبر اعظم(ص) یک کمپین جهانی به نام “عشاق محمد” صلی الله علیه و آله و سلم راه‌اندازی شده است.

 

به گزارش عصر آبادان در پی تکرار اهانت نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اعظم (ص) و بی‌تفاوتی دنیای غرب به خروج از حد و مرز آزادی بیان یک کمپین جهانی به نام «عشاق محمد(ص)» راه‌اندازی شده است .

متن اطلاعیه بانیان این کمپین به این شرح است:

والله یعصمک من الناس

آغاز به کار کمپین جهانی “عشاق محمد” صلی الله علیه و آله و سلم

این روزها قلب امت اسلامی جریحه دار است. اهانت به ساحت مقدس بهترین و متخلق ترین مخلوق عالم، دل هر انسان آزاده ای را خون کرده است. آنانی که خود با حمله به کشورهای اسلامی و ریختن خون صدها هزار تن زمینه ساز تروریسم شدند و از همین تروریسم برای مقابله با محور مقاومت بهره جستند، امروز به بهانه کشته شدن چند فرد هتاک به ساحت مقدس پیامبر اعظم صلی الله علیه و آله، در کنار هم برای مقابله با تروریسم اشک تمساح می ریزند! طنز تلخ این خیمه شب بازی جایی است که قاتل کودکان غزه نیز در این میانه حامی انسانیت شده و در نمایش مضحک تروریست های به اصطلاح مخالف تروریسم، شرکت می کند.

کمپین جهانی “عشاق محمد” در این میانه حرکتی است برخاسته از متن امت اسلامی در دفاع از ساحت قدسی پیامبر اعظم بعنوان سرآمد تمامی پیامبران که تلاش دارد تا در مقابل این حرکت شیطانی بایستد.

شما آبادانی ها و غیر آبادانی ها می توانید در ذیل این مطلب با ذکر نام خود و ارسال جمله “یا رسوالله یا محمد(ص)” در این کمپین شرکت کنید.همچنین در صورت تمایل تصاویر شما در این پایگاه منتشر خواهد شد.

شما می توانید تصاویر و طرح‌های خود را به j.norouzi.90@gmail.com یا info@asreabadan.ir بفرستید.

 

  1. محمد-خ می‌گه:

    یا رسول الله یا محمد(ص)