تاریخ انتشار خبر: ۹ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۲:۲۸:۲۶
کد مطلب : 116438
شرفی نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی:

آبادان شهری زخم خورده است/ بعد از ۲۷ سال موقع بیان مشکلات ، میکروفون ها را خاموش می کنیم

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی گفت: آبادان در حوزه آب یک شهر زخم‌خورده است و امروز و بعد از گذشت ۲۷ سال باید در بیان مشکلات میکروفون‌ها را خاموش‌کنیم.

sharafi-asreabadan-22

به گزارش عصر آبادان، غلامرضا شرفی در جلسه رسیدگی به مشکلات آب، فاضلاب و برق شهرستان آبادان که در فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: امروز مشکلات ما به حدی رسیده است که فرماندار آبادان از خبرنگاران می خواهد مطالب چالشی را مطرح نکنند.

وی بابیان اینکه امروز و بعد از گذشت ۲۷ سال باید هنگام بیان مشکلات میکروفون‌ها را خاموش‌کنیم، عنوان کرد: آبادان در حوزه آب مانند یک شهر زخم‌خورده است.

شرفی وضعیت آب آبادان را بحرانی خواند و گفت: روزی در اینجا خون مردم هدر رفت اما هیچ مسئولی پس‌گردنی نخورد و کسی پاسخگو نبود.

نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشابه بودن وضعیت امروز آبادان ازنظر سطح امکانات با سال‌های پس از جنگ، اعلام کرد: باید همت کنیم تا رنج مردم دور شود.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: این جلسات در ادامه جلسات نمایندگان مردم آبادان در مجلس و برخی مسئولان است.

شرفی اعلام کرد: از همه مسئولان تقاضا دارم با مراجعه به وجدان خود و به‌کارگیری نیروهای زیرمجموعه برای حل مشکلات آبادان و به‌خصوص مشکل آب در مناطق کم برخوردار تلاش مضاعف کنند.