تاریخ انتشار خبر: ۱۶ , مهر, ۱۳۹۳ | ۱۳:۲۰:۱۶
کد مطلب : 49555
برای نخستین‌بار

آبادان میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته تکواندو شد

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان گفت: برای نخستین‌بار آبادان میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته تکواندو در بخش مردان شد.

خبرگزاری فارس: آبادان میزبان مسابقات قهرمانی کشور در رشته تکواندو شد

به گزارش عصر آبادان، پیمان ادیبی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آبادان اظهار کرد: میزبانی آبادان به عنوان یکی از شهرهای استان خوزستان از مسابقات قهرمانی تکواندو کشور پس از ۲۵ سال در این استان انجام می‌گیرد.در این دوره از مسابقه ۲۵۰ ورزشکار، ۵۰ داور و مسئول فنی در قالب ۳۲ تیم از سراسر کشور شرکت می‌کنند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آبادان تصریح کرد: مسابقات قهرمانی تکواندو کشور از سری مسابقات تورنمنت جشنواره مهر اروند است که در روزهای ۲۵، ۲۶ و ۲۷ مهر ماه جاری در آبادان برگزار می‌شود.نفرات برتر این دوره از مسابقات جواز ورود به تیم ملی را دریافت می‌کنند.

نخستین جشنواره بزرگ ورزشی تاریخ آبادان تحت عنوان جشنواره مهر اروند، در قالب برگزاری ۴۴ تورنمنت کشوری، استانی و محلی از ۲۶ شهریورماه امسال در ۳۰ رشته ورزشی آغاز شد.

آئین رسمی این مسابقات از پنجم مهرماه امسال مصادف با سالروز عملیات غرورآفرین شکست حصر آبادان در محل مجموعه ورزشی مرحوم دهداری انجام شد، این جشنواره به مدت یک ماه برگزار و آئین اختتامیه آن طبق برنامه‌ریزی انجام شده ۲۶ مهرماه جاری همزمان با روز تربیت‌بدنی خواهد بود.

منبع:فارس