تاریخ انتشار خبر: ۱۸ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۲۰:۵۴:۴۷
کد مطلب : 86501
پس از اقامه نماز جمعه امروز :

آبادان شعار “مرگ بر آل سعود” سر داد / باز هم مردم بودند و مسئولان نه !

عصر آبادان: نمازگزاران روز جمعه با حضور در راهپیمایی ، خشم و انزجار خود از حملات آل سعود به یمن را محکوم کردند.

به گزارش عصرآبادان ؛ ظهر امروز و همزمان با سایر نقاط کشور ، مردان و زنان نماز گزار آبادانی نیز پس از اینکه آئین عبادی-سیاسی جمعه را به جای آوردند ، در یک راهپیمایی ، حمایت خود از مردم ستمدیده یمن را اعلام کرده و شعارهای مرگ بر آل سعود و مرگ بر آمریکا و اسرائیل سر دادند.

 

در حالی که میزان ریزگردهای معلق در هوای آبادان شرایط جوی نامساعدی را برای مردم به وجود آورده بود اما احساس وظیفه و بصیرت مردم انقلابی آبادان باعث شد ، صحنه را خالی نگذارند و در این مقطع حساس از شرایط منطقه ، در راهپیمایی ضد سعودی-آمریکایی شرکت کنند.

از نکات جالب توجه عدم حضور مسئولان شهرستان در میان مردم بود. شهبازی فرماندار ویژه ،زمانی مدیرعامل س.م.آ.اروند و معاونان وی ، شیرازی شهردار ، عیدانی رئیس شورای شهر آبادان و سه نماینده آبادان در مجلس شورای اسلامی یعنی سعدون زاده ، دهدشتی و انصاری و سایر مدیران ارشد شهرستان در این راهپیمایی دیده نشدند.

گفتنی است در هفته های گذشته شاهد حملات متعدد ائتلاف عربی با محوریت عربستان سعودی تحت حمایت آمریکا به مردم بی دفاع یمن بودیم که  کودکان ، زنان و غیر نظامیان کثیری بر اثر این حملات تجاوزگرانه جان باختند.

  1. علی می‌گه:

    آقا مسوولین کار دارن مث شماها بیکار نیستن که هی برن نماز هی برن راهپیمایی. آقای زمانی خارج از کشور هستن