تاریخ انتشار خبر: ۵ , مرداد, ۱۳۹۳ | ۱۱:۴۴:۲۳
کد مطلب : 36474
راهپيمائي روز قدس:

خروش قدسی مردم آبادان بر علیه کشتار مسلمانان غزه / حامی شعار نه غزه نه لبنان،شعارگوی راهپیمایی روز قدس آبادان

عصر آبادان: بازهم شیطنت هایی در جریان برگزاری این مراسم دیده شد که از جمله ی آنها می توان به حضور فردی در بین افراد شعارگو اشاره کرد

SONY DSC

به گزارش عصر آبادان ؛ همزمان با روز جهانی قدس در سراسر جهان ، آبادان و آبادانی ها نیز درحضوری باشکوه ،  با مردم مظلوم فلسطین و غزه اعلام همبستگی کردند.

در حالی که کمتر کسی فکر می کرد در گرمای بالای ۵۰ درجه سانتی گراد و در ماه رمضان ،  این جمعیت عظیم به خیابان یک احمدآباد بیاید اما وقتی عقربه های ساعت ۱۱  را نشان می داد ، گرمای آبادان هم تسلیم آبادانی های خونگرم و با مرام شد و راهپیمایی روز جهانی قدس از مقابل مسجد حضرت امیرالمومنین(ع) به مقصد مصلی ثامن الائمه آبادان آغاز کردند.

روز جمعه صداها یکی بود، عزم ها و همت ها یکی بودند. زن و مرد ، کوچک و بزرگ ، پیر و جوان ، همه آمده بودند، آمده بودند که بگویند رژیم صهیونیستی جعلی و غاصب است و فلسطین به مردم مظلوم فلسطین تعلق دارد. آمده بودند که بگویند مردم غزه شما تنها نیستید. مسیر راهپیمایی مملو از جمعیت و پلاکارد بود و مردم روزه دار آبادان در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان برای  حمایت از مردم مظلوم فلسطین جمعیتی بی نظیر و مثال زدنی را به خیابان ها آوردند.

با این وجود بازهم شیطنت هایی در جریان برگزاری این مراسم دیده شد که از جمله ی آنها می توان به  حضور فردی در بین افراد شعارگو اشاره کرد. کسی که در حمایت از فتنه سبز در آبادان از هواداران اصلی آنها محسوب می شد.همان جریانی که شعارش نه غزه نه لبنان و جانم فدای ایران بود.

موضوع این است که چرخش روزگار تا اندازه ای می تواند در انگیزه ها و حتی اهداف اصحاب فتنه تزلزل و تغییر ایجاد کند که برای ماندن در عرضه اجتماع و کسب کقبولیت از دست رفته شان ، حاضرند طی چند سال با شعارها و قال و قیل های متفاوت در محضر ملت به ارائه س نقش پیردازند.

در هر حال این موضوع باعث آن نشد که دلسردی بین شعار دهندگان بوجود آید و مردم نیز با شوری که ناشی از شعور انقلابی شان بود شعارهای “مرگ بر آمریکا” و “مرگ بر اسرائیل” را سر می دادند.

از جلوه های ویژه قدس۹۳ این بود که خانواده ها با فرزندان کوچکشان در هوای فوق العاده گرم مردادماه حضور داشتند. همچنین برگزاری باشکوه  نماز جمعه نیز از دیگر اتفاقات جالب توجه این روز تاریخی در آبادان بود.

در مصلای نماز جمعه و محل پایانی مراسم ، دو نمایشگاه دایر شده بود که نظر هر بیننده ای را به خود جلب می کرد. یکی نمایشگاه “جاهلیت مدرن” که به آسیب ها و صدمات ماهواره و شبکه های فارسی زبان بر جامعه مربوط می شد و دیگری نمایشگاه تصویری و نوشتاری بود که به “حقوق بی بشر آمریکائی – جنایت های گروه داعش در سوریه و عراق ، فتنه سال ۸۸ و نیز روز نهم دیماه” مربوط بود.

 1. ........ می‌گه:

  هر چی ادم …چپیه چه …باشه چه ..

 2. ملانصرالدین می‌گه:

  آی فتنه فتنه فتنه نون وپنیروپسته

 3. احمدنژاد می‌گه:

  حالا ما نفهمیدیم مصلا دست امام جمعه است یا فرماندار یا هردو؟ یکی بیاد به ما بفهمونه چه خبره؟ آقا جان این آقای … نزول خور، چون پولداره پس هم ولاییه و هم معتدل و هم اصلاح طلب و یکه تازی می کنه.و همه ماها می دونیم که مسئولین دلسوخته آبادانی بیشتر سینه سوخته قدرت اند تا سینه سوخته شهر. پول پول پول که به مشام برسد حتی عقاید هم متزلزل می شود و فتوای قتل امام حسین صادر می شود.

 4. شعبون برادر رمضون می‌گه:

  اقای ح . ط. که از مینی میلیاردرهای ابادان میباشد از دوران انتخابات خاتمی و میرحسین و روحانی همیشه مسوول تبلیغات ستادهای مرکزی انان بوده و با خرج کردن در ایام انتخابات و پیروز شدن فرد مورد نظر چند برابر ان را در می اورد . باور نمی کنید بررسی کنید و ببینید پروزه پیمانکاری چند کار را در دست دارد.بنظر میرسد جریان مطرود فتنه در ابادان با کمک نماینده دولت سعی در بازسازی چهره کریه خود را دارندو شعار دادن در مناسبتها یکی از ان کارهاست.

 5. بندری می‌گه:

  متاسفانه حمایت های شخص فرماندار باعث گردیده که ایشان جسور تر شود و حتی خواندن قطعنامه پایانی نیز به وی سپرده شده بود که جای بسی تعجب دارد .

 6. انه می‌گه:

  سلام .
  خب این حمید …بود که گفت که نفر جنبش سبز آبادان بود.
  از حجه الاسلام دیروای ننشوتید که در مصلی با زبان عربی از پشت تریبون نماز جمعه شعار عربی داد و گفت الموت لی عرب الموت لی الاعراب و بعددر مورد سو م تصحیح کرد.