تاریخ انتشار خبر: ۳۱ , اردیبهشت, ۱۳۹۴ | ۰۱:۱۷:۵۴
کد مطلب : 90911
انتشار تصاویر خصوصی با متن موهن؛

آبروریزی بی شرمانه در شبکه اجتماعی لاین

دختر دانشجویی به همراه برادرش برای پیگیری یک موضوع به پلیس فتای خراسان رضوی مراجعه کرد.

به نقل از خراسان، دختر دانشجویی به همراه برادرش برای پیگیری یک موضوع به پلیس فتای خراسان رضوی مراجعه کرد و با بیان این که می گفت: می ترسیدم اعضای خانواده ام از این ماجرا مطلع شوند، به رئیس دایره اجتماعی اظهار کرد: نمی دانم چه کسی از تصویری که در فیس بوک گذاشته بودم سوءاستفاده کرده است و با ایجاد یک پروفایل در شبکه اجتماعی لاین با آبرو و اعتبارم بازی می کند، مطالبی که ذیل عکس من در شبکه اجتماعی منتشر می شود آن قدر زننده و زشت است که هیچ انسان مسلمانی حاضر نمی شود این گونه مطالب را حتی برای یک بار بخواند.

 

من از مدتی قبل و از طریق یکی از دوستانم در جریان آبروریزی در فضای مجازی قرار گرفتم، اما پس از دیدن آن همه مطالب زشتی که از طرف من عنوان شده بود، ترسیدم به خانواده ام چیزی بگویم چرا که نمی توانستم بی گناهی ام را ثابت کنم اما پس از این که برادرم با زنجیر کتکم زد و فهمید که من دخالتی در این ماجرا ندارم، از من خواست تا برای پیگیری موضوع به پلیس فتا مراجعه کنیم.

 

من تا امروز نمی دانستم پلیس فتا می تواند عاملان انتشار تصاویر و مطالب زننده را شناسایی کند. عکسی که در شبکه اجتماعی منتشر شده مربوط به زمانی است که به همراه چند نفر از دوستان هم دانشگاهی ام برای برگزاری جشن تولد یکی از آن ها به پارک ملت مشهد رفته بودیم. آن جا خیلی به ما خوش گذشت و با همدیگر تعدادی عکس یادگاری گرفتیم و بعد از پایان جشن به منزل بازگشتیم و یکی از عکس هایم را در فیس بوک قرار دادم، اما نمی دانم چگونه این عکس از شبکه اجتماعی لاین سر در آورده است.

 

به دنبال اظهارات این دختر و با صدور دستوری از سوی سرهنگ محسن عرفانی (رئیس پلیس فتای خراسان رضوی) چند ساعت بعد عامل انتشار تصویر دختر دانشجو و مطالب زننده دستگیر و به پلیس فتا هدایت شد.

 

او که با دیدن دختر دانشجو شوکه شده بود، از شدت شرم سرش را پایین انداخت و گفت: من و این دختر در یکی از دروس دانشگاهی همکلاس بودیم که من به او علاقه مند شدم اما او به من اعتنایی نمی کرد، بالاخره شماره تلفن او را به دست آوردم و خواستم با یکدیگر در ارتباط باشیم ولی او خیلی قاطعانه پاسخ منفی داد و هرگونه ارتباط خارج از عرف را کار دختران بی بند و بار دانست.

 

من که به شدت تحقیر شده بودم تصمیم گرفتم انتقام بگیرم تا این که روزی به طور اتفاقی تصویر او را در فیس بوک دیدم و با طرح نقشه ای زشت یک عدد سیم کارت بدون هویت خریداری کردم و با استفاده از شماره آن تصویری که از صفحه فیس بوک دانلود کرده بودم ومطالب زننده را در فضای مجازی منتشر کردم. این در حالی بود که هیچ گاه فکر نمی کردم پلیس بتواند مرا ردزنی کند و …