تاریخ انتشار خبر: ۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۰:۴۷:۳۷
کد مطلب : 21939
پروژه ای که بعد از خبر شهادت "جمشید دانایی فر" در حال برنامه ریزی است؛

آبی که “مسیح علی نژاد” می خواهد گل آلود کند تا حامیان تروریسم ماهی بگیرند

“مسیح علی نژاد”خبرنگار فراری که از طریق سخنرانی علیه نظام و تخلیه تلفنی، این شگرد کهنه گروهک منافقین امرار معاش می کند اینبار به دنبال سیاه نمایی در خصوص پیگیری ها برای آزادی مرزبانان است.

به گزارش عصر آبادان به نقل از عصر هامون، مسیح علی‌نژاد که پس از شکست سنگین فتنه در ۹ دی با دریافت ماموریت جدید خود از سوی سرویس جاسوسی انگلیس، وظیفه کشته‌سازی و پیگیری کشته‌شدگان فتنه را بر عهده داشت  با پشتیبانی MI۶ و گروهک تروریستی منافقین تلاش می‌کرد تا تلفنی با خانواده کشته‌شدگان فتنه مصاحبه کند و ضمن تحریک آنان به مقابله با نظام، به مظلوم‌نمایی فتنه‌گران بپردازد.

آبی که "مسیح علی نژاد" می خواهد گل آلود کند تا حامیان تروریسم ماهی بگیرند

او که تجربه چنین مصاحبه ها و تحریک کردن مردم علیه نظام را دارد فضای رسانه ای بعد از انتشار شهادت “جمشید دانایی فر” را مساعد می بیند تا برای اجرای هدف شوم خود پلان های خود را با همکاری سرویس های جاسوسی طرح ریزی کند.
وی اولین گام خود را با کمرنگ جلوه داد خدمات و پیگیری های مسئولین نظام در خصوص آزاد سازی ۵ مرزبان می خواهد بلند بر دارد و برای مصاحبه پدر همسر “جمشید دانایی فر” یکی از ۵ مرزبان ربوده شده که اخیرا خبر شهادت وی در وبلاگ جیش الظلم منتشر شد و بعد از سوی مسئولین مهر تائید ضد و نقیض گرفت را انتخاب می کند.
او بدون آنکه بگوید از کجا تماس می گیرد تنها به معرفی نام و نام خانوادگی خود اکتفا می کند و پدر همسر “شهید دانایی فر” که شناختی از وی و سابقه هدایت آشوب‌ها و اغتشاشات داخل ایران را ندارد به اولین سوال او کاملا قاطع جواب می دهد.
او در پاسخ به سوال علی نژاد که می پرسد”می توانم بپرسم مسولان چه کار کردند؟ پاسخ “مسولان زحمت شان را کشیدند و ما دیگر انتظاری نداریم” را دریافت می کند.
وی ضمن ابراز تشکر و قدردانی از کسانی که در شبکه های اینترنتی ابراز همدلی کردند در پاسخ به سوال آیا حرفی دارید با کسانی که جمشید دانایی فر و دیگر همراهانش را به گروگان گرفتند؟ می گوید:خدا خودش عدل و مبین است، بالاخره اینها از کرده های شان پشیمان می شوند.تاکنون به هیچ اسیری در هر کشوری که باشد آزاری نرسیده است. تمام دنیا خواستار آزادی شان بودند ولی اینها توجه نکردند، فقط یک کشور نبود که، چندین کشور خواستار آزادی مرزبانان بودند ولی این گروه حتی توجهی به این کشور های دیگر هم نکردند.
علی رقم اینکه علی نژاد که با این پاسخ ها خود را مقلوب می دید با شگرد خود می خواهد تا گله مندی این خانواده را بزرگ نمایی کند.
نکته حائز اهمیت این مصاحبه هدفی ایست که علی نژاد و ماموریت دهندگان به وی به دنبال آن هستند، آنان که با حمایت های خود پیشتر از ریگی و امروز از  گروهک جیش الظلم به دنبال ضربه زدن به نظام بوده و هستند. دولتی که بیشترین سابقه فتنه انگیزی و حمایت از تروریسم را در کارنامه خود دارد، می خواهد با تراژدی نویسانی چون علی نژاد نقش دایه دلسوزتر از مادر برای مردمی که قربانی تروریسم هستند بازی کند و جالب تر آنکه خود را مدعی حمایت از حقوق بشر معرفی کند.
گفتنی است؛ پیگیری های مسئولین، نمایندگان مجلس و علمای اهل سنت جهت آزادی سازی گروگان ها ادامه داشته و دارد و علی نژاد ها نمی توانند و نتوانسته اند تا کنون وحدت میان مردم  را بر هم زنند.

انتهای پیام/

 1. محمد می‌گه:

  مسیح علینژاد رییس ارشد کانون فراماسونری و عضو سرویس جاسوسی Mi6 و یکی از اعضای مخفی سازمان cia امریکاست
  او همکاری های مخفیانه با گروهک تروریستی bbc را از سن ۱۸ سالگی و از کانالهای زیرزمینی قم شروع کرد
  او یک سری اسرار سری را از طریق این کانالها به مجریان خبر ان شبکه ی فاسد میفرستاد و در قبالش پوندهاى کثیف انگلیس ها را دریافت میکرد
  او زشت بود !
  وقتى در سن ۲۲ سالگی به وسیله ى پارتى وارد تحریریه ى خبر شد ، همکاران بسیجى اش او را جوجه اردک زشت صدا میکردند و قاه قاه به صورت کریه او میخندیدند
  همکارش خانم حسینى باى در اوقات فراغت موهاى فرفرى معصومه را با سیم ظرفشویى مقایسه میکرد و با خانم حیاتى دو تایى میزدند زیر خنده !
  اما این ‘جوجه اردک فتنه گر زشت ‘از توهین هایى که به او میشد نرنجید و با قدرت به کار خود ادامه مى داد تا اینکه یک روز خانم نجف زاده او را با ارایشی غلیظ و به دور از شئونات اسلامی در خیابان دید و این خبر دسته اول را در سایت باشگاه خبرگزاران جوان آپلود کرد
  خانم نجف زاده از انجایى که شوخ طبع بودند و از سویى دیگر دستى در تاریخ هنر طنز ایران نیز داشتند تیترى طنازانه همراه با چاشنى بصیرت براى این خبر انتخاب کردند :
  آیا میدانستید جوجه اردک ها هم ارایش میکنند؟
  ….
  این تیتر روز بعد سرخط روزنامه هاى مهم کشور مثل کیهان شد و همین امر نیز باعث گشت تا مسئولان بصیر او را از کشور اخراج کنند
  او چند سالى در خارج از کشور به همراه بانو الهام چرخنده در شبکه ى ماهواره اى، معاند و ضد انقلاب jojo.tv اهنگ هاى درخواستى یک مشت خارج نشین منافق را پخش میکرد

  اما این جاسوس فرارى در انجا هم ناموفق بود تا اینکه یک روز با رفیق نینجاى خود سالومه سید نیا اشنا شد
  ….
  سالومه دست معصومه را گرفت و او را با شبکه ى زیرزمینى موادمخدر اشنا کرد
  انها سالها در ان شبکه ى زیرزمینى به تولید و پخش کراک و مواد مخدر مشغول شدند و بعدها با پولى که از این راه به دست اوردند موفق شدند یک شبکه ى تلویزیونى به نام ‘من و تو ‘
  راه اندازى کرده و از این طریق افکار مریض و موهوم شیطان پرستان را در ذهن جوانان پاکدامن ما جاسازى کنند

  چند سال بعد معصومه و سالومه از یکدیگر جدا شدند !
  معصومه براى اینکه گیر پلیس مواد مخدر نیافتد نام جعلی مسیح را براى خود انتخاب کرد و بعد ها در شبکه ى ضد ایرانى ‘صداى امریکا’ مشغول به شایعه پراکنی و تخریب اذهان عمومی شد

 2. مهرداد می‌گه:

  بی هیچ تردیدی نیست که فاحشه های تن فروش در هر جامعه ای به نسبت وجود دارند. اما عده ای فقط خودشان فاحشه اند و اما بعضی دیگر فاحشه سازی میکنند. مسیح علی نژاد یکی از ان دسته فاحشه هایی است که تبحر زیادی در بسط و گسترش فحشا دارد. ایشان فاحشه ای است که از جانب جریان ضد اخلاقی غرب به خدمت گرفته شده. هدایت و تغذیه و تبلیغ می شود.مسیح علی نژاد باید بداند. آگاهی سیاسی، مبارزه سیاسی و … با فاحشه گری و بی حجابی متفاوت است.