تاریخ انتشار خبر: ۲۳ , تیر, ۱۳۹۵ | ۱۴:۰۹:۲۰
کد مطلب : 118979

آتش‌سوزی ساختمان ۴طبقه درتهران +تصاویر

آتش سوزی ساختمان مسکونی در خیابان منصوری تهران با حضور آتش نشانان مهار شد.

 به دنبال اطلاع رسانی این حادثه آتش سوزی به سامانه ۱۲۵ از سوی شهروندان، بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۷۰ و ۳۳ به همراه خودرو حامل دستگاه های تنفسی و تانکر آب، با هماهنگی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران در ساعت ۲۰:۲۶ شب گذشته به بزرگراه آیت اله سعیدی(مسیر شمال به جنوب) خیابان شهید منصوری اعزام شدند.

آتش‌سوزی ساختمان ۴طبقه درتهران +تصاویر

مجید پولادی بند افسر آماده منطقه ۴ عملیات در خصوص این حادثه گفت: قسمتی از طبقه منفی یک ساختمانی چهار طبقه مسکونی به مساحت ۱۰۰ متر مربع که از آن به عنوان انبار لوازم یدکی خودرو و دپوی کارتن استفاده می شد، دچار آتش سوزی شده و دود غلیظی راهروها و محیط اطراف را فرا گرفته بود.

وی ادامه داد: نیروهای عملیاتی به سرعت با قطع جریان برق و گاز محل حادثه را ایمن سازی کردند و با بکارگیری تجهیزات فردی و لوله های آبرسانی خود را به طبقه منفی یک رساندند و مشغول مهار آتش سوزی شدند.

آتش‌سوزی ساختمان ۴طبقه درتهران +تصاویر
آتش‌سوزی ساختمان ۴طبقه درتهران +تصاویر

افسر آماده منطقه چهار عملیات تصریح کرد: آتش نشانان با تلاش فراوان و با رعایت کامل نکات ایمنی از سرایت آتش سوزی به قسمت های دیگر ساختمان و لوازم و کارتن های بسیار زیادی که در انبار نگهداری می شد، جلوگیری کردند.

پولادی بند اضافه کرد: نیروهای عملیاتی پس از خاموش کردن آتش سوزی، ساختمان را کاملاً بررسی کردند که خوشبختانه مشخص شد هیچکس در زمان بروز آتش سوزی در ساختمان حضور نداشته است.

آتش‌سوزی ساختمان ۴طبقه درتهران +تصاویر

گفتنی است؛ آتش نشانان پس از ایمن سازی و تحویل محل حادثه به مدیریت ساختمان، مأموریت خود را به پایان رساندند.