تاریخ انتشار خبر: ۱۷ , آبان, ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۹:۵۰
کد مطلب : 52528
صنعت نفت-فولاد یزد ؛

آتش نفت به فولاد رسید / صنعت در خانه هت تریک می کند؟

عصر آبادان: صنعت نفت آبادان امروز در حالی به مصاف فولاد یزد می رود که از ۴ بازی قبلی خود تنها در دو مسابقه و آن هم در خانه موفق به پیروزی شده است.این تیم امیدوار است امروز در برد بازی های خانگی هت تریک کند.

12(3)

به گزارش عصر آبادان: در ادامه رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور -جام آزادگان- و در گروه دوم این رقابت ها تیم صنعت نفت آبادان از ساعت ۱۵ امروز شنبه ۱۷ آبان پذیرای تیم فولاد یزد خواهد بود.

صنعت نفت که از ۴ بازی گذشته خود ۶ امتیاز کسب کرده و در رده چهارم جدول گروه دو قرار گرفته به مصاف تیمی می رود که از ۴ بازی گذشته خود ۴ امتیاز کسب کرده و در رده هشتم جدول قرار دارد.

البته دو  تیم ۶ امتیازی دیگریعنی داماش و پارسه ،  نفت را در جدول دنبال می کنند و و منتظر فرصت اند تا در صورت لغزش تیم محبوب آبادانی ها ، بتوانند جای این تیم را در بالای جدول بگیرند و همین امر حساسیت امر را چندان کرده است.

از سوی دیگر تیم ۵ امتیازی شهرداری تبریز و سه تیم ۴ امتیازی دیگر نیز می توانند تهدیدی برای تیم هایی چون نفت آبادان به حساب آیند.

اما نفت آبادان می تواند با برد مقابل نماینده یزد و خوشبین بودن به شکست پاس از رقیب خود ، به رده بالاتر جدول نیز برسد.

گفتنی است صنعت نفت تا کنون دو برد را تجربه کرده که هر دوی این پیروزی ها در خانه به دست آمده اند و به همین دلیل امروز امید زیادی دارند تا بتوانند از فرصت میزبانی بیشترین بهره را برای اندختن امتیازات لازم ببرد.