تاریخ انتشار خبر: ۸ , اسفند, ۱۳۹۴ | ۱۷:۳۲:۳۶
کد مطلب : 110814
بروز رسانی تا 17:00؛

آخرین نتایج شمارش آراء دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی به تفکیک استان‌ها +جدول

با پایان شمارش آرا در حوزه‌های انتخابیه دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، آخرین آمار و نتایج شمارش آرا در استان‌ها و شهرستان‌های سراسر کشور را در قالب جداول جداگانه منتشر می‌کند.

 

 

به گزارش مشرق، رای‌گیری برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از ساعت ۸ صبح جمعه ۷ اسفند به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز شد و تا ساعت ۲۳:۴۵ ادامه داشت.

جمعیت واجد شرایط در کشور برای رای دادن در این دوره انتخابات ۵۴ میلیون و ۹۱۵ هزار و ۲۴ نفر اعلام شده است که شرکت کنندگان در انتخابات ۲۹۰ نماینده خود را از ۲۰۷ حوزه انتخابی برای حضور در ساختمان سبز بهارستان از میان ۴ هزار و ۸۴۴ کاندیدا انتخاب کردند. برای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی حدود ۲۰۷ حوزه اصلی و ۸۵۵ حوزه فرعی در فرماندارها و بخشداری‌ها در نظر گرفته شده بود.

آخرین نتایج شمارش آرای انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی به تفکیک استانها تا این لحظه به شرح زیر است: (لازم به ذکر است که این نتایج غیررسمی و هنوز به تأیید شورای نگهبان نرسیده است)

*********************
آخرین نتایج تا ساعت ۱۶:۴۵ شنبه ۸ اسفند

 

** تعداد رای دهندگان در هر جدول تا زمان آخرین شمارش است و آراء رسمی متعاقبا اعلام خواهد شد.

 

استان آذربایجان شرقی
تعداد واجدین رأی دادن:

۲/۹۰۰/۰۰۰ نفر

تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اهر و هریس بیت‌الله عبداللهی
(اصلاح طلب)
مهدی حسینیان

(اصولگرا)

۲ بستان آباد محمد وحدتی‌هلان  ۲۰۰۰۶ مستقل  –
۳ بناب ضیاء‌الله اعزازی  ۲۶۳۸۳ اصولگرا  –
۴ تبریز، آذرشهر و اسکو
۵ سراب و مهربان یوسف داوودی (مستقل)
 مجید نصیرپور (اصلاح طلب)
۶ شبستر  معصومه آقاپور(مستقل)
________

(اصولگرا)علی علیلو

۷ کلیبر، خداآفرین و هوراند  قلی الله‌قلی زاده ۳۶۹۳۶ اصولگرا  –
۸ مراغه و عجبشیر  –  – مهدی دواتگری

———–

محمدعلی حسین زاده

۹ مرند و جلفا  کریم شافعی

_________

محمد حسن نژاد

۱۰ ملکان سلمان خدادادی  ۳۳۱۳۲
۱۱ میانه فردین فرمند ۲۴۹۹۶ مستقل  –
یعقوب شیویاری ۲۳۹۱۹  اصولگرا  –
۱۲ ورزقان   رضا علیزاده ۱۵۸۹۲ اصولگرا  –
۱۳ هشترود و چاراویماق  سیدحمزه امینی ۱۵۰۵۸ مستقل  –
استان آذربایجان غربی
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۹۶/۵۹۱ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ارومیه  نادر قاضی‌پور    اصولگرا  
   هادی بهادری

__________

حاکم ممکان

       روح‌الله حضرت‌پور
_________

مجید دودکانلوی میلان

۲ بوکان محمد قسیم عثمانی  ۴۷۱۶۳
 مستقل  –
۳ پیرانشهر و سردشت        
۴ خوی و چایپاره        
۵ سلماس

 رسول جلایر سرنقی

_______

شهروز برزگر کاشانی

۶ ماکو – چالدران – پلدشت و شوط        
۷ مهاباد  جلال محمودزاده ۴۶۸۵۶
 اصلاح طلب

۸ میاندوآب شاهین‌دژ و تکاب       همایون هاشمی

———-

جهانبخش محبی‌نیا

  مهدی عیسی‌زاده
——–

محمد میرزایی 

۹ نقده و اشنویه        
استان اردبیل
تعداد واجدین رأی دادن:
۹۹۸/۴۹۹ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردبیل، نمین، نیر و سرعین  رضا کریمی    اصلاح‌طلب   محمد فیضی

—————-

سیدکاظم موسوی

 صدیف بدری
   اصولگرا
۲ پارس آباد و بیله سوار        شکور پورحسین شقلان
——-

ایرج بیگدلو

۳ خلخال و کوثر  بشیر خالقی ۱۹۱۲۰
 اصولگرا  –
۴ گرمی  میرحمایت میرزاده    اصلاح‌طلب  –
۵ مشگین شهر  ولی ملکی ۲۲۴۵۷
 مستقل  –
استان اصفهان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردستان سیدصادق طباطبائی نژاد ۱۶۰۳۳
اصولگرا
 –
۲ اصفهان        
   
       
   
     
۳ خمینی شهر  سید جواد ابطحی ۴۵۵۱۴
اصولگرا

۴ سمیرم  –

 بهروز جعفری

————–

اصغر سلیمی

۵ شاهین شهر،میمه و برخوار  حسینعلی حاجی دلیگانی    اصولگرا
۶ شهرضا و سمیرم سفلی       محمدرضا آقایی

———

سمیه محمودی

۷ فریدن، چادگان، فریدونشهر، بوئین و میاندشت اکبر ترکی    اصولگرا
 –
۸ فلاورجان سیدناصر موسوی لارگانی     اصولگرا  –
۹ کاشان و آران و بید گل سید جواد ساداتی‌نژاد  ۶۸۰۰۰  اصولگرا
۱۰ گلپایگان و خوانسار  علی بختیار    اصلاح طلب

۱۱ لنجان  محسن کوهکن ۳۸۱۷۷  اصولگرا  –
۱۲ مبارکه زهرا سعیدی مبارکه   اصولگرا  –
۱۳ نائین، خور و بیابانک  عباسعلی پوربافرانی ۱۱۱۵۴ اعتدالی
 
۱۴ نطنز و قمصر  مرتضی صفاری نطنزی   اصولگرا

۱۵ نجف آباد وتیران وکرون  ابوالفضل ابوترابی    اصولگرا  –
اقلیت های دینی
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ زرتشتیان        
۲ کلیمیان  مره‌صدق      
۳ مسیحیان آشوری و کلدانی  یوناتن بن کلیا      
۴ مسیحیان ارمنی جنوب ایران        
۵ مسیحیان ارمنی شمال ایران  کارن خانلری      
استان البرز
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۸۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ساوجبلاغ، نظرآباد و طالقان  محمود بهمنی ۵۰۱۰۵
اصولگرا

۲ کرج، اشتهارد و فردیس    
 

 

استان ایلام
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۳۴/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به

دور دوم

۱ دهلران ، دره شهر و آبدانان        شادمهر کاظم‌زاده

_________

علی‌محمد احمدی

۲ ایلام،شیروان، چرداول،ایوان،مهران  –  – سلام امینی———–

سارا فلاحی


 –  –  جلال میرزایی

———

لطیف صادقی

استان بوشهر
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۹۱/۴۵۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوشهر، گناوه و دیلم عبدالحمید خدری     اصلاح طلب
 –
۲ دشتستان محمدباقر سعادت 
 اعتدالی

۳ دشتی و تنگستان  سید کمال الدین شهریاری ۵۴۲۰۸
اصولگرا
 –
۴ کنگان، دیر، جم و عسلویه  سکینه الماسی ۴۱۰۰۰   اصلاح طلب
استان تهران
تعداد واجدین رأی دادن:
۸/۵۰۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه‌یافتگان به دور دوم
۱ پاکدشت محمد قمی
   اصلاح‌طلب  –
۲ تهران ، ری ، شمیرانات و اسلامشهر و پردیس        
   
       
   
       
   
       
   
       
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
     
   
۳ دماوند و فیروزکوه        
۴ رباط کریم و بهارستان        
۵ شهریار، ملارد و قدس

 –  حسن گروسی

———-

محمد محمودی

۶ ورامین، پیشوا و قرچک  سید حسین نقوی حسینی
  اصولگرا

استان چهارمحال و بختیاری
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۰۲/۶۲۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اردل، فارسان، کوهرنگ، کیار و دستگرد        
۲ بروجن        خدیجه ربیعی فرادنبه

_____

علی نادری‌فرد

۳ شهرکرد  سامان اردشیر نوریال
   اعتدال  –
۴ لردگان  محمدخالدی سردشتی      –
استان خراسان جنوبی
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۹۸/۲۰۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ بیرجند و درمیان و خوسف سید محمد باقر عبادی  ۵۹۴۵۹
 اصولگرا
 ۲ قاین و زیرکوه  فرهاد فلاحتی
 ۲۹۷۸۰  اصولگرا
 ۳ نهبندان و سربیشه نظر افضلی  ۱۹۵۵۳
اصولگرا

 ۴ فردوس،طبس،بشرویه و سرایان محمدرضا امیرحسنخانی   ۳۵۷۳۸  اصولگرا
استان خراسان رضوی
تعداد واجدین رأی دادن:
۴/۲۶۰/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گناباد و بجستان حمید بنایی
۱۹۹۰۱
 مستقل  –
۲ قوچان و فاروج هادی شوشتری
۴۱۲۱۷
اصلاح‌طلب
۳ فریمان،سرخس، احمدآباد و رضویه احسان قاضی‌زاده
۳۶۴۶۴
 اصولگرا  –
۴ سبزوار، جغتای، جوین، خوشاب و داورزن  حسین مقصودی ۱۰۳۶۱۹
 اصولگرا
رمضانعلی
سبحانی فر
۷۵۳۲۲  اصلاح‌طلب
۵ درگز عبدالله حاتمیان
۱۱۸۸۰
 اصلاح‌طلب
۶ خواف و رشتخوار محمود نگهبان سلامی
۴۴۳۷۹
اصلاح‌طلب
۷ چناران و طرقبه  محمد دهقانی نغدر
۳۹۰۶۲
 اصولگرا  –
۸ تربت‌جام،تایباد و باخرز  جلیل رحیمی جهان آبادی
۱۰۷۹۴۷
 اصلاح‌طلب  –
۹ نیشابور و فیروزه حمید گرمابی ۷۵۳۴۲
هاجر چنارانی
۷۴۰۷۵
 
۱۰ کاشمر، بردسکن و خلیل آباد  بهروز بنیادی
۴۸۶۶۰
 اصلاح‌طلب  –
۱۱ مشهد و کلات
 

   


     –

 
رضا شیران
  اصولگرا
 –
۱۲ تربت حیدریه و مه ولات وزاوه  –

سعید باستانی

________

ابوالقاسم خسروی

استان خراسان شمالی
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۲۴/۳۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ شیروان عبدالرضا عزیزی مستقل
۲ بجنورد، مانه، سملقان،جاجرم،گرمه، راز و جرگلان علی اکبری
اصلاح طلب
علی قربانی
اصلاح طلب
۳ اسفراین هادی قوامی اصولگرا
استان خوزستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۴۳۰/۲۵۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ مسجد سلیمان، لالی و هفتگل
 –  علی عسکر ظاهری

———–

علیرضا ورناصری

 ۲ اندیمشک فریدون حسنوند     اصولگرا
 ۳ رامهرمز و رامشیر  اقبال محمدیان
۲۵۴۵۵
اصولگرا
 –
 ۴ دزفول عباس پاپی زاده     اصولگرا  –
 ۵ دشت آزادگان  قاسم ساعدی    اصولگرا  –
 ۶ شوش  سید راضی نوری
   اصولگرا  –
 ۷ شوشتر و گتوند  سهراب گیلانی    اصولگرا  –
 ۸ ایذه و باغملک        سید هادی طباطبایی

———–

هدایت الله خادمی

 ۹ آبادان  عامر کعبی 
 غلامرضا شرفی
 جلیل مختار        سیدحسین دهدشتی

   –
۱۰ اهواز
     
   
     
 ۱۱ بندرماهشهر و امیدیه و هندیجان




حبیب آقاجری 

———-

علی گل‌مرادی

 ۱۲ بهبهان


 محمدرضا ضرغامی

————-

حبیب اله کشت زر

۱۳ شادگان مجید ناصری نژاد
  اصولگرا 
۱۴ خرمشهر عبدالله سامری    مستقل
 –
استان زنجان
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۷۵/۸۲۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ ماهنشان، ایجرود و بوغداکندی  سید مرتضی خاتمی ۱۳۸۷۵
مستقل
۲ زنجان و طارم        
     
۳ خدابنده        احمد بیگدلی

_____

سید البرز حسینی

۴ ابهر و خرمدره        محمدرضا خان‌ محمدی

____

محمد عزیزی

استان سمنان
تعداد واجدین رأی دادن:
۴۹۴/۷۱۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرمسار و آرادان غلامرضا کاتب  ۲۳۶۶۸
مستقل  –
۲ شاهرود،میامی و بسطام سید حسن حسینی شاهرودی ۴۹۹۷۰
اصولگرا
 –
۳ سمنان ،مهدی شهر، سرخه و شهمیرزاد  احمد همتی ۳۱۷۷۱
 اصلاح طلب

۴ دامغان ابوالفضل
حسن‌بیگی
۱۷۲۴۴
 اصولگرا
استان سیستان و بلوچستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۶۸۵/۷۶۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
 ۱ ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج، بنت، لاشار، آشار و آهوران   عبدالناصر درخشان
اصلاح طلب
 ۲ چابهار، نیکشهر، کنارک و قصر قند عبدالغفور ایران‌نژاد   اصولگرا  –
 ۳ خاش، میرجاوه، بخشهای نصرت آباد و کورین  علی کرد    اصولگرا  –
 ۴ زابل ، زهک،هیرمند،نیمروز و هامون   حبیب‌الله دهمرده   اصولگرا 
احمد‌علی کیخا اعتدالی
 ۵ زاهدان علیم یارمحمدی   اصلاح طلب
حسینعلی شهریاری اصولگرا 
 ۶ سراوان ،سیب ، سوران و مهرستان محمدباسط درازهی     مستقل
استان فارس
تعداد واجدین رأی دادن:
۳/۳۷۴/۲۴۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آباده و بوانات و خرم بید زارع     اصولگرا 
۲ استهبان و نی ریز  –  فرهاد تهماسبی(اصولگرا)

_________

اصغر مسعودی  مستقل))

۳ جهرم        
۴ داراب و زرین دشت        عسگری(اصولگرا)

__________

انصاری(اصلاح‌طلب)

۵ سروستان، خرامه و کوار داریوش اسماعیلی    اصولگرا  –
۶ اقلید  سید حسین افضلی ۲۰۸۸۳
اصلاح‌طلب
۷ سپیدان        
۸ شیراز      
 
     
 
۹ فسا جمالی نوبندگان     اصولگرا  –
۱۰ فیروز آباد، قیر، کارزین، فراشبند کرم‌پور    اصلاح‌طلب
 –
۱۱ کازرون  رضازاده    مستقل  –
۱۲ لارستان و خنج و گراش جمشید جعفر‌پور ۳۸۷۶۶
اصولگرا
 –
۱۳ لامرد و مهر  محسن علوی    اصلاح‌طلب  –
۱۴ مرودشت، ارسنجان، پاسارگاد      
۱۵ ممسنی  مسعود گودرزی    اصلاح‌طلب  –
استان قزوین
تعداد واجدین رأی دادن:
۸۸۷/۱۶۵ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بوئین زهرا و آوج  روح الله بابایی صالح ۳۳۶۱۹  اصلاح‌طلب  –
۲ تاکستان  بهمن طاهر‌خانی ۳۷۷۱۱ اصلاح‌طلب  –
۳ قزوین، آبیک و البرز  سیده حمیده زرآبادی ۱۰۶۲۹۳
 اصلاح‌‌طلب  –
داوود محمدی
 ۱۰۲۶۸۳  اعتدالی  –
استان قم
تعداد واجدین رأی دادن:
۷۶۸/۷۳۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ قم احمد امیرآبادی اصولگرا
علی لاریجانی اصولگرا
مجتبی ذوالنوری اصولگرا
استان کردستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۶۱/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ بیجار  حمدالله کریمی    
۲ سقز و بانه  محسن بیگلری    اصلاح‌طلب  –
۳ سنندج، دیواندره، کامیاران سیدمهدی فرشادان  ۵۴۲۴۰
 اصلاح‌طلب سیداحسن علوی

 – سالار مرادی
۴ قروه و دهگلان  علی محمد مرادی      –
۵ مریوان و سرو آباد        منصور مرادی(مستقل)

__________

امید کریمیان( اصلاح‌طلب)

استان کرمان
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۰۳۸/۸۷۸ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بافت، رابر و ارزوئیه  علی برز بختیاری    اصلاح‌طلب  –
۲ بم، ریگان، فهرج و نرماشیر  علی نیکزاد    اصلاح‌طلب  –
۳ جیرفت و عنبر آباد  یحیی کمالی‌پور    مستقل  –
۴ رفسنجان و انار  احمد محمدی    اصلاح‌طلب
۵ زرند و کوهبنان  حسین امیری‌خانمکانی    اصلاح طلب

۶ سیرجان و بردسیر  شهباز حسن‌پور    مستقل  –
۷ شهر بابک  علی اسدی کرم    اصلاح‌طلب  –
۸ کرمان و راور محمدرضا پورابراهیمی    اصولگرا  –
     
۹ کهنوج ، منوجان، رودبار جنوب، قلعه گنج و فاریاب  احمد حمزه    اصلاح‌طلب  –
استان کرمانشاه
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۵۰۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسلام آباد غرب و دالاهو  حشمت‌الله فلاحت‌پیشه   مستقل  –
۲ پاوه،جوانرود،ثلاث باباجانی، روانسر و دهستانهای سر قلعه و جیگران  شهاب نادری    اصولگرا  –
۳ سنقر سید جواد حسینی‌کیا    اصولگرا
۴ قصرشیرین، سرپل ذهاب، گیلانغرب فرهاد تجری  ۳۰۷۳۰
 اصولگرا  –
۵ کرمانشاه  عبدالرضا مصری    اصولگرا  محمد کرمی‌راد
(اصولگرا)
سید قاسم جاسمی   اصولگرا   سید سعید حیدری طیب
(اصلاح‌‌طلب)


 –
۶ کنگاور، صحنه، هرسین حسن سلیمانی ۴۹۸۱۶
مستقل  –
استان کهگیلویه و بویراحمد
تعداد واجدین رأی دادن:
۵۱۷/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ کهگیلویه ، بهمئی و چرام و لنده  عدل هاشمی‌پور    اصولگرا  –
۲ گچساران و باشت  غلامرضا تاجگردون    اصلاح‌طلب  –
۳ بویراحمد و دنا        
استان گلستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۲۸۸/۵۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ گرگان وآق قلا

  عبدالغفور امان زاده

——————–

نورمحمد تربتی نژاد




نبی هزارجریبی

————–

سیدعلی طاهری

۲ گنبدکاووس قرجه‌طیار     اصلاح طلب

۳ رامیان و آزادشهر  علیرضا ابراهیمی‌فرد    مستقل  –
۴ علی آبادکتول  اسدالله قره خانی    مستقل  –
۵ مینودشت، کلاله، گالیکش و مراوه تپه  –
 –  سیدنجیب حسینی
———-

شهرام کوسه غراوی

۶ کردکوی، ترکمن، بندرگز و گمیشان     رامین نورقلی پور

————-‎ 

رحمت الله جلالی

استان گیلان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۸۶۱/۳۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ رشت  غلامعلی جعفرزاده    
       جبار کوچکی‌نژاد(اصولگرا)

____________

ولی‌الله عظمتی

        سید علی آقازاده(اصولگرا)

__________

محمدصادق حسنی

۲ آستارا  ولی داداشی    اصولگرا  –
۳ آستانه‌اشرفیه  محمدحسین قربانی ۱۹۳۱۱
۴ بندر انزلی        
۵ رودبار      
۶ رودسر و املش  اسدالله عباسی ۴۰۰۴۷
اصولگرا  –
۷ صومعه‌سرا سیدکاظم دلخوش اباتری ۳۵۹۰۶
اعتدالی
 
۸ تالش، رضوانشهر و ماسال  محمود شکری ۴۸۸۸۶
   –
۹ فومن و شفت        
۱۰ لاهیجان و سیاهکل        
۱۱ لنگرود      
استان لرستان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۰۹/۰۳۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ خرم آباد و دوره        
       
۲ بروجرد      علاءالدین بروجردی،
_____

هادی مقدسی

       عباس گودرزی،

_____

فاطمه مقصودی

۳ سلسله و دلفان  علی رستمیان    اصولگرا  –
۴ پلدختر        
۵ کوهدشت و رومشکان      
۶ دورود و ازنا        حسین گودرزی

__________

مجید کیانپور

۷ الیگودرز        
استان مازندران
تعداد واجدین رأی دادن:
۲/۲۳۵/۰۰۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ آمل یوسفیان ملا ۸۴۴۵۳
 اصولگرا(رهروان ولایت)
 –
۲ بابل  علی نجفی خوش‌رودی ۶۲۹۴۱  اصلاح‌طلب   –
       حسین نیازی

_______

همت‌الله طاهر‌نژاد دلداری

۳ بابلسر و فریدونکنار ولی الله نانواکناری   اصولگرا

۴ بهشهر، نکا و گلوگاه علی محمد شاعری  
 
۵ ساری و میاندورود        
     
۶ قائمشهر، سوادکوه و جویبار، سیمرغ و سوادکوه شمالی        
۷ نور و محمود آباد علی(صفر) اسماعیلی  ۳۶۸۹۱
اصلاح طلب

۸ نوشهر و چالوس  احمد لاشکی   اصولگرا
 –
۹ تنکابن، رامسر و عباس آباد شمس‌الله شریعت‌نژاد
۴۶۵۲۷
 اصولگرا  –
استان مرکزی
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۰۴۷/۶۷۰ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اراک، کمیجان و خنداب علی اکبر کریمی ۱۰۳۲۳۴  اصولگرا محمدحسن آصفری

 –  –  سیدمهدی مقدسی
۲ تفرش، آشتیان و فراهان  محمد حسینی ۷۸۸۸
 اصلاح‌طلب
۳ خمین  محمد ابراهیم رضایی    اصولگرا  –
۴ ساوه و زرندیه     منصوری(مستقل)
——

خانم میرگلو بیات(اصولگرا)

۵ شازند        
۶ محلات و دلیجان  علیرضا سلیمی    اصولگرا  –
استان هرمزگان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۱۱۹/۰۹۳ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ بندر عباس ،قشم، ابوموسی، حاجی آباد و خمیر  حسین هاشمی تختی‌پور    اصولگرا  –
 احمد مرادی
 اصولگرا
 محمد آشوری تازیانی
   اصولگرا
۲ بندر لنگه و بستک و پارسیان      خالد زمزم‌نژاد

________

احمد جباری

۳ میناب، رودان،جاسک، سیریک و بشاگرد  سید مصطفی ذوالقدر    اصلاح‌طلب  –
استان همدان
تعداد واجدین رأی دادن:
۱/۴۴۱/۹۷۶ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده ‌منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان به دور دوم
۱ اسدآباد اکبر رنجبرزاده  ۱۹۴۳۰
اصولگرا

۲ بهار و کبودرآهنگ محمدعلی پورمختار    اصولگرا  –
۳ تویسرکان  محمد مهدی مفتح    اصولگرا  –
۴ رزن حسن لطفی
(اصلاح طلب)
 عطاءالله سلطانی‌صبور

(اصولگرا)

۵ ملایر  محمد کاظمی   اصلاح طلب  احد آزادیخواه
(اصولگرا)
 –      
۶ نهاوند حسن بهرام‌نیا    اصولگرا

۷ همدان و فامنین  حمیدرضا حاجی بابایی    مستقل  –
امیر حجسته
  اصولگرا
 –
استان یزد
تعداد واجدین رأی دادن:
۶۶۵/۵۰۴ نفر
تعداد رأی دهندگان:
ردیف حوزه انتخابیه نماینده منتخب تعداد آراء گرایش راه یافتگان

به دور دوم

۱ اردکان      
۲ بافق، مهریز، ابرکوه،

خاتم و بهاباد

       
۳ تفت و میبد کمال دهقانی   اصلاح‌طلب
 –
۴ یزد ،اشکذر، ندوشن و

سورک

 سید ابوالفضل موسوی کوچه بیوکی    اصلاح‌طلب  _