تاریخ انتشار خبر: ۳۰ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۰:۳۵:۳۲
کد مطلب : 45807

«آرایش غلیظ» یک فیلم سرگرم‌کنندهِ به دردبخور!

هادی مقدم دوست نویسنده «آرایش غلیظ» در مورد جذابیت‌های این فیلم گفت: بنده و آقای نعمت‌الله تلاش کردیم که یک فیلم موثر سرگرم‌کننده بسازیم یعنی فیلمی که هم ارزش داشته و بدرد بخور باشد و هم اینکه سرگرم کننده و جذاب باشد.

 

در حاشیه مراسم افتتاح فیلم سینمایی «آرایش غلیظ»، حمید نعمت الله کارگردان که کیفیت فیلمش را بهترین عنصر تبلیغی می‌داند، به این سوال تسنیم که این فیلم حائز چه ویژگی‌ است که بتواند مخاطب را به سینما بکشاند، اینگونه پاسخ داد: «آرایش غلیظ» فیلمی است که با دیدن آن سرگرم می‌شوند و بقیه‌ اش آنچنان پیچیده نیست و تماشاچی آن را خواهد فهمید.
اما هادی مقدم دوست نویسنده «آرایش غلیظ» گزاره دیگری غیر از سرگرم کننده بودن برای فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» قائل است. مقدم دوست با دسته بندی فیلم‌ها گفت: اینکه یک فیلم بامحتوا، به درد بخور و موثر باشد اصولا یک امر بدیهی است و همه فیلم‌ها باید این حالات را داشته باشند. اما فیلم‌ها به دو دسته تقسیم می‌شوند، فیلم‌های موثرِسرگرم کننده و فیلم‌های موثرِکسل کننده.
وی اضافه کرد: بنده و آقای نعمت‌الله تلاش کردیم که یک فیلم موثر سرگرم‌کننده بسازیم. یعنی فیلمی که هم ارزش داشته و بدرد بخور باشد و هم اینکه سرگرم کننده و جذاب باشد.
 «آرایش غلیظ» تازه ترین اثرسینمایی حمید نعمت‌الله بعد از «بی پولی» است که به تهیه کنندگی سعید سعدی و سعید ملکان ساخته شده است. این فیلم ماجرای جوانی است که بار قاچاق ترقه و فشفشه های چهارشنبه سوری یکی از دوستانش را بالا می کشد و از طریق دختری که دوستش دارد تلاش می کند آن ها را بفروشد.
حامد بهداد، طناز طباطبایی، حبیب رضایی، علی عمرانی، جمال اجلالی، هومن برق‌نورد و امیر بدری در این فیلم بازی کردند.
این اثر سینمایی از چهارشنبه ۲۶ شهریور ماه در گروه سینمایی استقلال اکران شده است.