تاریخ انتشار خبر: ۲۲ , خرداد, ۱۳۹۵ | ۱۳:۰۲:۴۰
کد مطلب : 114097

آرای انضباطی لیگ دسته اول اعلام شد

آرای انضباطی مربوط به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایران از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اعلام شد.

 مسابقه تیم‌های شهرداری اردبیل و خونه به خونه بابل برگزار و از سوی مهرداد میناوند مربی تیم خونه به خونه بابل تخلفانی مبنی بر اهانت به کمک داور بازی که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به یک جلسه محرومیت از  همراهی تیم خود و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به گزارش سایت رسمی فدراسیون، تیم شهرداری اردبیل به خاط تخلفات تماشاگرانش مبنی بر فحاشی و پرتاب اشیا به داخل زمین بازی و صدمه زدن به کمک داور دوم به ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم شهرداری اردبیل بخاطر داشتن ۵ بازیکن اخطاری به ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.

جریمه نقدی برای فولاد یزد و نفت مسجد سلیمان

دیدار تیم های فولاد یزد و نفت مسجد سلیمان روز ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم فولاد یزد تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه، پرتاب بطری به داخل زمین و فحاشی به دروازه‌بان تیم مقابل صورت گرفت. تیم فولاد یزد به پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

میکائیل ایمن تراج و رضا نبی زاده از تیم فولاد یزد و علی گیلانی‌فر و سعید خردمند از تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل درگیری و زد و خورد که منجر به اخراج آنان از زمین مسابقه و ایجاد وقفه ۱۲ دقیقه‌ای در بازی شد، هر کدام  به مدت ۲ جلسه از همراهی تیم خود محروم شدند و باید هر نفر ۵ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کنند.

جریمه نقدی برای تیم نفت مسجد سلیمان

به دلیل تخلفات تماشاگران تیم نفت مسجد سلیمان مبنی بر  فحاشی و پرتاب بطری به سوی داور، تیم نفت مسجد سلیمان باید ۷۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

همچنین به خاطر داشتن ۸ بازیکن اخطاری در تیم نفت مسجد سلیمان، این تیم به پرداخت  ۴۸ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه برای دو تیم نساجی مازندران و خیبر خرم آباد

تیم های خیبر خرم آباد و نساجی مازندران روز ۲۷ اردیبهشت ماه برگزار شد و تیم نساجی مازندران به دلیل داشتن ۵ بازیکن اخطاری طبق ماده ۶۹ آیین نامه انضباطی به پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

تیم خیبر خرم آباد نیز به خاطر فحاشی تماشاگرانش به تیم داوری طبق ماده ۷۹ باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

توبیخ و جریمه برای مربیان پاس همدان و گیتی پسند اصفهان

کمیته انضباطی پس از بررسی تخلفات دیدار دو تیم پاس همدان و گیتی پسند اصفهان، محمد میر ترابی-مربی تیم پاس همدان را به خاطر اعتراض به تصمیمات داور که منجر به اخراجش شد به توبیخ کتبی و پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.
واهیک طروسیان- مربی تیم گیتی پسند نیز به خاطر اعتراض به داور بازی با توبیخ کتبی کمیته انضباطی مواجه و به پرداخت ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

همچنین تیم گیتی پسند به خاطر تخلفات تماشاگرانش باید ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

کلیه ارای فوق قطعی است.