تاریخ انتشار خبر: ۶ , شهریور, ۱۳۹۳ | ۱۷:۲۷:۱۳
کد مطلب : 41890

آرزوی عجیب یک داعشی +عکس

دو تن از اعضای گروه تروریستی داعش طی مصاحبه اختصاصی خود با شبکه سی‌ان‌ان، کشتن گروگان‌های غربی همچون جیمز فولی را یک موهبت پربرکت و آرزوی خود خوانده‌اند.

دو تن از اعضای گروه تروریستی داعش طی مصاحبه اختصاصی خود با شبکه سی‌ان‌ان، کشتن گروگان‌های غربی را یک موهبت و آرزوی خود خوانده‌اند. یکی از این افراد در این فیلم می‌گوید، “آرزو می‌کنم من هم روزی بتوانم مانند برادرم که جیمز فولی را کشت، یک گروگان غربی را بکشم!”

به نقل از دیلی میل، گفته می‌شود این افراد این مصاحبه را از منطقه‌ای دورافتاده در جنوب سوریه با شبکه سی‌ان‌ان انجام داده‌اند. یکی از این افراد با لهجه انگلیسی خود را “ابو انوار البریتانی” معرفی میکند و می‌گوید، “من افتخار می‌کنم که می‌توانم به عنوان یک عضو، دشمنان داعش را بکشم! کشتن جیمز فولی هم یک موهبت بود که به قاتل او داده شد!”

او در ادامه می‌افزاید،‌ “می‌خواهد جیمز فولی باشد یا یک سرباز آمریکایی، دست‌های من همیشه آماده انجام این عمل پربرکت هستند.” گفته میشود ابو انوار البریتانی نیز از جمله شهروندان انگلیس است که به همراه ۵۰۰ تن دیگر هم‌اکنون از اعضای گروه تروریستی داعش هستند و در عراق و سوریه فعالیت می‌کنند.

آرزوی عجیب یک داعشی +عکس
منبع: باشگاه خبرنگاران
  1. احمد می‌گه:

    داعشی ها بعد از اون بالایی که بعد از حمله به مصالح امریکا در اربیل سرشون اومد متوجه هستند که نباید از فرمان امریکا خارج بشن این که به کجا حمله کنن چقدر شیعی بکشند و چقدر سنی و چه حرفی باید بزنن همه اینها را امریکا تعیین میکنه و مصاحبه فوق هم بهانی برای دخالت امریکا در سوریه و حمله به مواقع ارتش سوریه است

  2. احمد می‌گه:

    این حرفها از طرف غربیها و آمریکا برنامه ریزی شده و بهونه خوبی برای دخالت در سوریه فراهم میکنه