تاریخ انتشار خبر: ۴ , خرداد, ۱۳۹۴ | ۱۵:۲۲:۳۷
کد مطلب : 91740
به امید روزی که چنین رفراندومی در ایران برگزار بشه؛

آرزوی غیراخلاقی شبکه جم برای ایرانی ها! +عکس

گروه شبکه های ضد فرهنگی “جم” با تبریک به جامعه همجنس بازان به خاطر تصویب شدن چنین قانونی، ماهیت اصلی مدیران و عوامل خود را بر ملا ساختند.

 گروه شبکه های ضد فرهنگی “جم” با تبریک به جامعه همجنس بازان ایرلند بخاطر تصویب شدن چنین قانونی، ماهیت اصلی مدیران و عوامل خود را بر ملا ساختند، آنها البته به این بسنده نکردند و طی پستی در فیسبوک رسمی این شبکه، آرزوی برگزاری رفراندوم همجنس بازان را در ایران کرد!

 

در صفحه فیس بوک شبکه جم آمده است: “ای کاش ایرانی‌ها هم همجنس باز بشوند! مردم ایرلند با مشارکت در همه پرسی، با بیش از ۶۲ درصد رای موافق، به قانونی شدن ازدواج همجنسگرایان رای مثبت دادند. این خبر که در رسانه ها بازتاب بسیاری داشت، با واکنش های متعددی مواجه گردید. همجنسگرایان و موافقین این پدیده، سر از پا نشناخته و آن را جشن گرفتند و مخالفین به تحلیل در رابطه با منشأ چنین پدیده ای پرداخته و در رسانه هایشان مخالفت خود را علنی کردند.”
به گزارش بولتن نیوز، در این بین گروه شبکه های ضد فرهنگی “جم” با تبریک به جامعه همجنس بازان به خاطر تصویب شدن چنین قانونی، ماهیت اصلی مدیران و عوامل خود را بر ملا ساختند.
گروه شبکه های ماهواره ای جم اما به این بسنده نکرند و طی پستی در فیسبوک رسمی این شبکه آرزوی برگزاری رفراندوم همجنس بازان را در ایران کرد!
این در حالی است که گروه شبکه های جم که سرمایه اصلی رسانه ای خود را به پخش فیلم هایی هدفمند اختصاص داده است در بیشتر آنها به ترویج و عادی سازی پدیده شوم همجنس بازی در بین خانواده های ایرانی می پردازد.

 

 


 
شایان ذکر است سعید کریمیان، مدیر گروه جم که خود هرازگاهی در صفحه فیسبوکش  به حمایت از همجنس بازان می پردازد نقش مکمل پازل همجنس بازان را در دنیای رسانه ایفا می کند. او با استفاده از این ابزار سعی در تغییر سبک زندگی اصیل ایرانی دارد.