تاریخ انتشار خبر: ۲۹ , اسفند, ۱۳۹۳ | ۱۴:۰۲:۵۳
کد مطلب : 78592
مدیر کل هواشناسی خوزستان خبر داد

آسمان خوزستان نیمه‌ابری تا تمام‌ابری همراه با بارش باران و رعد و برق

مدیر کل هواشناسی خوزستان در خصوص وضعیت جوی استان در چند روز آینده گفت: آسمان خوزستان تا اواخر امروز نیمه‌ابری تا تمام‌ابری همراه با بارش باران و رعد و برق است.

 

کوروش بهادری با اعلام این خبر اظهار کرد: هوای استان خوزستان از اواخر دیشب نیمه‌ابری تا تمام‌ابری همراه با بارش باران و رعد و برق بویژه و احتمال تگرگ و در بعضی ساعات وزش باد است و پیش‌بینی می‌شود فردا نیز همین وضعیت ادامه یابد.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: طبق بررسی سامانه هواشناسی آسمان استان فردا اول فروردین ماه نیمه‌ابری تا تمام‌ابری همراه با بارش پراکنده باران و رعد و برق و در بعضی ساعات وزش باد قابل‌ملاحظه بتدریج با کاهش ناپایداری از قسمت غربی استان خواهد بود.

مدیر کل هواشناسی خوزستان تصریح کرد: آسمان استان خوزستان از اواخر فردا نیز قسمتی تا نیمه‌ابری همراه با افزایش ابر و بارش‌های پراکنده بویژه در ارتفاعات شمال و شرق استان و مه رقیق صبحگاهی و شامگاهی بویژه در نوار ساحلی و گاهی توام با وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

بهادری افزود: این وضعیت همچنین در روز دوشنبه ۳ فروردین ادامه خواهد یافت و هوا در آن روز نیز صاف تا قسمتی ابری همراه با غبار و در بعضی ساعات وزش باد قابل‌ملاحظه پیش‌بینی می‌شود.

وی از میهمانان و مسافران نوروزی خواست که وسایل ایمنی و حفاظتی با توجه به هوای بارانی استان خوزستان به همراه داشته باشند.

فارس