تاریخ انتشار خبر: ۷ , فروردین, ۱۳۹۳ | ۱۱:۱۴:۱۲
کد مطلب : 22003
شیرازی عنوان کرد:

آغاز به کار شهردار شب در آبادان

شهردار آبادان گفت: تاکنون ۲۱ هزار و ۱۸۲ نفر میهمان و مسافر نوروزی در محل کمپها و پارکهای سطح شهر اسکان و استقرار یافته اند.

محمود رضا شیرازی گفت: زمان استقرار این تعداد میهمان و مسافر نوروزی مربوط به  ۲۸ اسفند ماه پارسال تا چهارم فروردین ماه امسال است.وی افزود: در زمان حاضرتمامی امکانات پیش بینی شده برای میهمانان به شکل عملیاتی و اجرایی در آمده است.

شهردار آبادان با اشاره به همکاری بسیار خوب و مطلوب نیروهای انتظامی و راهور در تامین امنیت محل استقرار مسافران نوروزی و تسهیل در امر تردد خودروها در سطح شهر اظهار کرد: گروههای امدادی نیز با استقرار در محل اسکان میهمانان و مسافران نوروزی خدمات مطلوبی را به  آنان ارائه می کنند.

شیرازی تصریح کرد: علاوه بر کمپهای نوروزی پیش بینی شده ، سالن چند منظوره شهدای شهرداری نیز برای استقرار میهمانان ویژه شهرستان پیش بینی و مهیا شده است.

وی در ادامه از آغاز به کار شهردار شب خبر داد و گفت: سرکشی و بازدید از سطح پارکها و نظارت بر نحوه جمع آوری زباله ها از سطح پارکها، رفع نواقص و کمبودهای احتمالی در محل استقرار مسافران و تامین نظافت عمومی سطح پارکها از وظایف شهردار شب به شمار می رود.

مرجع / مـهـر